Pénteken lesz abortuszom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom megtartani a babát,mert az apuka lelépett megcsalt. Tervezett gyerek volt,most hogy egyedül maradtam beteg szülőkkel így nem tudom megtartani a kicsit. Az érdekelne,hogy mi fog történni,ha holnap bemegyek. És hogy lelkileg fel lehet-e dolgozni ezt valaha is.
2016. dec. 7. 16:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg fel lehet dolgozni,ha azt érzed,hogy ez a döntésed. Persze vannak akik mindig hátrafelé néznek de az nem egészséges.
2016. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
43%

Missed abom volt epp hat eve. Rengetegszer eszembe jut... Pedig van harom gyerekem.


Gondold at! Visszacsinalni nem tudod soha.

2016. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%
9 éve volt benne részem. reggel felveszik az adataidat. várod hogy sor kerüljön rád... feltesznek egy méhszájtágító kis valamit ami inkább csak kellemetlen mint valódi fájdalom... ezt ha már szültél nem csinálják ha jól tudom. Visszatolnak és megint vársz. Ez után bemész... újra felfekszel de már az altatáshoz. Ez után az ágyadban fogsz kelni a kórteremben. Vérezni fogsz olyan betétet vigyél ami nem akkora mint egy pelenka de erősen nedvszívó hogy nadrágot rá tudj venni. délután haza is mehetsz. görcsölni fogsz mint ha menstruálnál. 1-2 nap alatt kipihened. Emlékszek rá... de túléltem. fizikailag engem nem viselt meg. Lelkileg akkor igen. ma már viszont egy rossz emlék. Van egy 5 éves és egy 3 hónapos kislányom. ha nem olvasom a kérdést eszembe se jutna a dolog... talán túl éretlen voltam érzelmileg még ahoz hogy igazi traumát okozzon... illetve más lett volna az apuka is akit nem szeretek... meg hát végső soron nem lenne most ez a családom és jelenleg nekem ők a mindeneim. így nem rágom magam a múlton. Ez biztosan egyén függő.
2016. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
55%
Mennyire igazságtalan, hogy Mo-n nem lehet választani a gyógyszeres terhességmegszakítást, csak Bécsben van legközelebb.
2016. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%
utolsó miért is igazságtalan?Még így is nagyon humánus, hogy altatásban végzik. Simán lehetne csak érzéstelenítéssel mint pár másik országban. Nos, még mindig olyan rossz a magyar?
2016. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
62%

Gondold át jol, még péntekig van pár nap, bármikor visdzaléphetsz.

Nekem 2 éve volt hasonló abortuszom, 12+4 naposan műtöttek meg, minden ellenem szolt ( elvesztek a papirjaim, nem kaptam szobat..)

sajnos 1 nappal később mégis megtörtént a műtét. Mikor felébredtem éreztem h már nem ketten vagyunk, sőőt, 0-nak éreztem magam. Mindig eszembe jut, ezt nem lehet feldolgozni.

Most újra állapotos vagyok és nincs is ennél nagyobb bolfogság, 2x jobban figyelek és vigyázok a babámra, de akkor is bennem van, h mar lehetne egy 2 éves babam....

2016. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom megvan az

Ok amiért erre gondoltál, én 3 éve vetettem el a babát, és azóta sem tudtam feldolgozni. Most 2,5 éve próbálkozunk és nem akar osszejonni. Én azt mondom nagyon gondosan gondold át, mert vissza soha nem csinLhatod. ha én a helyedben lennék, én volnék a legboldogabb.

2016. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 p.szabina1223 ***** válasza:
37%
Sajnálom a helyzetedet és hogy ilyen döntést vagy kénytelen hozni. Saját példám nincs, szerencsére nem éltem még át. De ismerősi körömből van olyan, akinek több is volt és nem rázta meg egyáltalán, míg olyat is ismerek, akinek egy volt, hasonlóan rossz körülmények miatt, mint nálad és azóta sem tudta feldolgozni.
2016. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
51%

Felfogod tudni dolgozni, mert fel kell!!!

Olyan nincs, hogy valamin az ember ne tudja magát vmennyire túltenni. Sajnos sokszor kapunk pofonokat az élettől...de az idő mindent megold(aki egy kifejletlen vmi után sír , meg bűntudattal küszködik még évekkel később is, ott vmi nincs rendben...)

Én nem vállalnám be a helyedben, mert én tudom milyen egy beteg emberről gondoskodni. Ha olyan szinten vannak a szüleid, akkor marha jó lesz egyiket a másik után pelenkázni. :) Ilyet ne vállalj be, az exedet meg felejtsd el.

2016. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom a helyzetedet at érzem teljesmértékben 20adikara kaptam idöppntot dél pestibe sajnos nekem sincs választasom
2016. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!