Pénteken lesz abortuszom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom megtartani a babát,mert az apuka lelépett megcsalt. Tervezett gyerek volt,most hogy egyedül maradtam beteg szülőkkel így nem tudom megtartani a kicsit. Az érdekelne,hogy mi fog történni,ha holnap bemegyek. És hogy lelkileg fel lehet-e dolgozni ezt valaha is.
2016. dec. 7. 16:37
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
21%
Örülök, hogy végül nem tetted meg :)
2016. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 p.szabina1223 ***** válasza:
0%
De jó :) Szerintem is jól döntöttél, boldog babavárást!
2016. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem kellene megtartanod, főleg hogy az apukának nem kellesz, és ott is hagyott mert más nőt választott. Gyerekkel se fogsz neki kelleni. Persze a pénzét majd várod minden hónapban.
2016. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
57%
"Persze a pénzét majd várod minden hónapban." - Remélem is. Egy ilyen pasas akkor se kellene, ha ő lenne az egyedüli férfi a Földön. De ez nem változtat azon a tényen, hogy ő a gyerek apja, és szülőként felelősséggel tartozik (legalább az anyagiak egy részében) a gyerekéért. (Amúgy a férfinak is jogában állt volna védekezni...)
2016. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen felelőtlwn embereknek nem kéne megtartani a gyereket soha nem fogom felfogni ezeket a jajjj megölöd a gyereked jajj igy jajj ugy megkérdezem az ilyen embertől hogy az aki megszüli a gyereket aztán egy életen át szenvedhet mert az annya gyenge volt meghozni egy döntést meg olyan körülménywk közé szüli a gyereket hogy csak na de neeem gyerunk csajok szüljünk a vakvilágba majd lesz valami levan szarva ha az a kisbaba nem eszik eleget meg nem fogalalkozok vele meg nincs apja se családja nekem munkám sincs semmim nincs de szüljünk mert igy jobb leélni egy életet nem azok a nők a szivtelenek akik még ilyenkor elvetetik a gyereket mert józan ésszel gondolkoznak hanem tii akik megszülitek aztán meg végignézitek ahogy szenved. Barmok
2016. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
28%
Te ezt gondolod utolsó, én meg teljesen mást. Nem értem ezt a sok abortusz hívőt, miért jó nekik ha ezek a gyerekek nem születnek meg? Jobban érzitek magatokat? Meg jó, most szegények, de ezen változtathatnak, mint ahogy egy átlagos család is kerülhet a padlóra. Akkor meg öljék meg a már megszületett gyereket csak hogy ne "nyomorogjanak"?
2016. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!