Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Két abortusz után lehet gyerekem?

Két abortusz után lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%

21.44.


A körülmények arra vannak az embernek, hogy megváltoztassa őket. Azért vagyunk emberek, és nem állatok, hogy kitaláljuk hogyan.

2017. jan. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek olyat, akinek szintén kettő volt és utána nem lehetett több, viszont olyat is, akinek kettőnél több volt és utána még szült is.
2017. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Munkatarsamnak egy volt, nem lett terhes azota sem. Eltelt husz ev.
2017. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Vajon miért válaszol ide olyan, aki ellenzi az abortuszt? Azért, hogy bántsa a kérdezőt, és fényezze saját magát. Közben erkölcsi magaslatról beszél, szánalmas. Ennyit az értékrendről.
2017. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

Miből gondolod, okoska?

Amúgy meg olyan beszélhet, aki lealázni jár ide másokat? Ugyan már, ne vicceljünk!

2017. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Keresztanyámnak öt abortusza volt.

(missed ab, de a technológia ugyanaz!)

Két gyereke született.

Egy barátnőmnek egy se volt, de 32évesen elkeződött nála a menopauza.

2017. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem az unokatesóm felesééfe elvetette, de utána már nem tudott teherbe esni (nagyon sok éve próbálkoznak már)
2017. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Bocsanat, addig amig valaki (akar vallasos, akar nem) nincsen abban a helyzetben hogy ott all szo szerint nulla vagyonnal, esetleg meg normalis parkapcsolat hianyaban is, sot hova tovabb tul fiatal is es volt egy rossz dontese, es ebbol megfogant a terhessege, az vesse ra az elso kovet, aki megtartotta. Az a 19 eves lany, aki megszulte a gyermeket es neveli, O mocskolodjon, O megteheti, de a tobbi abortusz ellenes.... hagyjuk micsoda az konkretan ugy dumal, hogy kozben ha Vele tortenne meg a problema ugyanez lenne a vege. De az mas, mert nyilvan racionalis dontes lenne. Hat nem, ha elveteted mindegy miert Te is egy vagy azok kozul, akik elmennek ra.
2017. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha normálisan védekezni lusta, akkor nincs joga számon kérni hogy ki nézi le. Tehetett volna dolog ellen, nem tett, megfutamodott a felelősség elől, az ilyen gyenge jellemű ember csak ne hisztizzen a többiek jogos véleménye miatt. Aki elég felnőtt szexelni, az legyen az a felelősséget vállalni is. Aki erre képtelen, az az én szememben megvetendő.
2017. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Én hallottam már olyat, hogy valakinek már nem is volt meg a havija, már annyi idős volt, valami 40 fölötti, nem tudom pontosan, de hogyha akar az a gyerek, akkor lejön hozzád a Mennyországból, hogyha te lennél ideális az anyjának a megtapasztalásaihoz. És még egy olyan történetet is hallottam, hogy a nőnek volt két elvetélése, és akkor elmentek akkor a férjével örökbe fogadni egy gyereket, és akkor a gyerek ő elmondta aztán az örökbe fogadó szüleinek, amikor már tudott beszélni, hogy ő már kétszer is próbált lejönni a szüleihez, de nem sikerült, mert az anyja szervezete nem volt alkalmas a kihordásra. És erről a gyereknek senki nem beszélt, hogy volt előtte az anyjának két olyan már, hogy elveszítette a hasában lévő gyereket.
2017. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!