Elvetessem vagy megtarsam? Komolyak a problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves lány vagyok a párom 32 éves,lassan 2 éve vagyunk együtt és én 10 hetes terhes vagyok.

Az ö családja(apuka anyuka)is örülne a babának,és az én anyukám is(mivel sajnos apukám lelécelt kiskoromba)

A történetünk hosszadalmas egy picit ezért kérlek ha van egy kis idötök olvassátok el és adjatok tanácsot.

A párommal anyukámnal lakunk,a nevelö fatárom is itt lakik velünk aki szó szerint egy csöves lenne ha Mi ne fizetnénk a rezsit és a kajaját..egész nap cigizik és a konyhába alszik az asztalnál..iszik is.Köszönünk egymásnak de semmi több.

A ház ahol lakunk komoly perbe áll(ebbe most nem mennék bele) 50-50% hogy a miénk lesz e vagy sem..komoly összegeket fizetünk a biroságnak és az ügyvédünknek..Berki és társainak is kell fizetnünk 450e ftot.Fütésünk nincsen,csak a 2 szobába van 1-1 hösugárzo..ami havonta tényleg nagyon nagy összeg..és csak ejszaka megy igyis..nappal 16 fokvan a szobába..Mivel ugye nincs fütésünk igy mondnaom se kell hogy a wcbe minusz fok van..és a konyhába is..(kivéve ha megy a gáz) a fürdö a szobábol nyilik ezért halistenek ott is meleg van..de a többi helyen elöszoba,wc,konyha..sajnos semmi..readasul a nevelo faterom is ott dohányzik és folyton bevan rugva(övé a ház csak a szulei meghaltak azota padlon van TOTÁLISAN)de..dolgozik az önkormányzatnál ..közmunka.a ház kb 80 éves ezért nincsen szigetelve se..minden régi ..pont olyan mint 80 évvel ezelötti házak.Nagyjábol ez a helyzet nálunk..párom,anyukám dolgozik de az a pénz elis megy a felsoroltakra..én is takaritottam csak sajnos miota terhes vagyok 4 héttöl kezdve hányás..rosszuléttek.

Nemtudom mit évők legyünk..mivel szeretnénk a babát és félek nem lehet többé gyerekem..readasul a páromnál jóbbat nem is kaphattam volna mivel ő a minusz fokba is megföz..mosogat és kiszolgál engem amig én az ágyba fekszem mivel rosszul vagyok..és terhesen nem mehetek ki abba a hidegbe..mégis ugy érzem ez a babának nagyon rossz lenne mivel az is kérdéses hogy a ház a miénk lesz -e..tanácsokat várok töletek hogy mit tegyek..


2017. jan. 14. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
most picit nevetek :D köszi..remélem most csak szivatsz:D
2017. jan. 14. 16:02
 32/63 anonim ***** válasza:
23%

Nem tartanak a rosszullétek örökké.Néhány hét és elmúlnak. Mehetnél megint takarítani, vagy valami mást ,amíg a baba meg nem születik.

Mindannyian örültök a terhességnek, akkor miért vetetnéd el?

Mindig vannak megoldások.

A párodnak van munkalehetősége?

Végső esetben még anyaotthonba is mehetsz ideiglenesen, hogy a babának is jó legyen, amíg nem találtok megoldást.

2017. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
89%
A Berki és Társa egy végrehajtó... Jézus, lehet tényleg igaz ez a sztori. Milyen 32 éves ember lehet, akinek az álmai netovábbja egy szerencsétlen kis naiv 18 éves. Te jó ég.
2017. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket.
2017. jan. 14. 16:03
 35/63 anonim ***** válasza:
88%

A helyedben én nem nevetgélnék...

Lényegtelen fszságokkal telebsztad a kérdést és nem tudjuk,hogy igazán.mit is akarsz!

2017. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
85%
A megszakitas NEM vedekezes!!!
2017. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
79%
Ja, hogy a kérdésedre válaszoljak: én nem szülném meg, még ha zokogva vetetném is el. Ebből a nyomorból 100-ból 2-3 ember tör ki, a többi meg nyomorog tovább további három gyerek és egy ramaty házasság után. A 32 éves herét pedig dobd ki a fenébe, nem normális, így látatlanban megmondom. Kitartást a továbbiakhoz!
2017. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
78%

Á, megvan. Van egy ilyen nevű végrehajtó cég...


Ti nem vagytok komplettek. Harcoltok egy putriért, ölitek bele a pénzt és még megfordul bennetek, hogy megtartsátok?


Egyébként ha kaptál időpontot és úgy kaptál, hogy mondtad, hogy hány hetes terhes vagy, akkor elvégzik a műtétet.

2017. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
10%

Ha jól értem, a párod dolgozik. Lehet, hogy 1-2 hét múlva Te is jobban leszel, dolgozhatsz valamit.

El ne vetesd a picit!

Bizonyára kapnátok valamilyen támogatást is. Ne vetesd el!

Nem tudom, városban laktok, vagy kisebb helye, talán még egy külön kis albérlet, vagy önkormányzati lakás is sikerülne.

2017. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
14%

Megtartanám.

("Nevelőfatárt"???)

2017. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!