Niki77421 kérdése:

17 eves lany vagyok, es 7 hetes terhes vagyok. A szuleim bele egyezese nelkul megtarthatom a babat?

Figyelt kérdés

En szeretnem es a baratom is.

De a szuleim nem engedik hogy megtartsam.

Az indok viszont az, hogy nem ismerik a baratomat.

2 eve es 1 honapja vagyunk egyutt.

Mar az elejetol kezdve be akartam nekik mutatni de nem engedtek es most az van hogy nem ismerik es hogy igy nem tarthatom meg.

(Mielott barki mondana hogy hogy lesz szakmam stb azoknak szol ez hogy

nem jarok iskolaba 6-dik osztaly otta mert baj van a labamal igy magan tanulo voltam).

Egyepkent partfogom van. (csaladi okok miatt) en szeretnem ezt a babat nincs szivem elvetetni, a baratom 24 eves dolgozik es mar hazatt is nezett ki nekunk es ossze akarunk hazasodni ha 18 leszek .

Szerintetek mit tegyek? mi a velemenyetek? en gondolkozok rosszul vagy mi lehet a baj?



bocsi hosszu lett

es a helyesirasert is (sietnem kelett)



2017. jan. 18. 21:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
#9 "elotte el kell intezni hogy az apa legyen a baba gyamja" - az apa nem lehet a baba GYÁMJA, erre gondoltál már? Ugyanis az APJA, tehát a szülője, ez esetben nincs szükség gyámra.
2017. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Én 17 évesen lettem terhes, nem volt kíváncsi rám a gyámhatóság, hogy mikor kidobtak az utcára, akkor hova megyek... Azóta jól vagyunk, köszönjük, csak meglepődtem.
2017. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
45%
Betöltöd a 18-at, mire megszuletik a gyerek?
2017. jan. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
nem majd csak 10 honap mulva toltom be a 18-at.
2017. jan. 19. 07:38
 15/27 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak "nézte" a házat, az nem elég. Venni kell, hogy legyen hová költöznötök. De akkor azt most kéne megvenni, mert még fel kell újítani, megszerelni benne, ami nem működik, kicsréltetni sok dolgot, festetni, költözködni, rakodni, takarítani. Gondolom, nem 7-8 hónaposan vagy az utolsó pillanatban szeretnétek ezt.


Nekem nagyon úgy tűnik, ti a szüleidnél fogtok landolni mindhárman. Naná, hogy nincsenek oda az ötletért. A barátodat nem véletlenül nem akarják megismerni, hiszen egy felnőtt férfi, aki kikezdett egy kislánnyal, meg még teherbe is ejtette.

2017. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

ha a srác elvesz,akkor nagykorúsítanak és akkor nem kell gyám,de azt hiszem ezt a gyámhatóság engedélyezheti.

Abortuszra meg senki se kötelezhet,ha akarod megtartod.

2017. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%

Igen, de a házassághoz kell a gyámhatóság engedélye. Viszont súlyos indokkal meg szokták adni, és egy gyerek szerintem súlyos indok. Úgyhogy szerintem ezzel kedd. Ha a pasi meg nem akar elvenni, talán mégis át kéne gondolni, megtartod-e a babát.


Egyébként... az ember bármennyire siethet, ilyen súlyos és ennyi helyesírási hibát nem csinál. Ezt csak azért mondom, mert nem kell magyarázkodni, ennél sokkal nagyobb gond szerintem, hogy 17 évesen terhes vagy.

2017. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
47%
6-dik egyePkent. ...ilyen analfabéta hogy fog felnevelni egy gyereket? Nem siettel hanem nem tudsz írni. ......
2017. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
87%

"A szüleid is meg fognak enyhülni, nagy öröm az unoka."


Ja, olvasom is, hogy a kérdező szülei de boldogok...

2017. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
8%

"ilyen analfabéta hogy fog felnevelni egy gyereket?"


A szeretet függ a helyes írástól? :P Nézd már de tudod, hogy milyen szeretetben fog felnőni az a gyerek. Lehat, hogy nagyobban, mint ami neked jutott, azért vagy ilyen keserű.

2017. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!