Niki77421 kérdése:

17 eves lany vagyok, es 7 hetes terhes vagyok. A szuleim bele egyezese nelkul megtarthatom a babat?

Figyelt kérdés

En szeretnem es a baratom is.

De a szuleim nem engedik hogy megtartsam.

Az indok viszont az, hogy nem ismerik a baratomat.

2 eve es 1 honapja vagyunk egyutt.

Mar az elejetol kezdve be akartam nekik mutatni de nem engedtek es most az van hogy nem ismerik es hogy igy nem tarthatom meg.

(Mielott barki mondana hogy hogy lesz szakmam stb azoknak szol ez hogy

nem jarok iskolaba 6-dik osztaly otta mert baj van a labamal igy magan tanulo voltam).

Egyepkent partfogom van. (csaladi okok miatt) en szeretnem ezt a babat nincs szivem elvetetni, a baratom 24 eves dolgozik es mar hazatt is nezett ki nekunk es ossze akarunk hazasodni ha 18 leszek .

Szerintetek mit tegyek? mi a velemenyetek? en gondolkozok rosszul vagy mi lehet a baj?



bocsi hosszu lett

es a helyesirasert is (sietnem kelett)



2017. jan. 18. 21:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%

Csupan 4 ev van koztunk kerdezo, megse tudom megerteni, miert nem lehet vedekezni es legfokepp azt, hogy miert akarod megtartani igeretekre, gyerek fejjel a magzatot. Amugy abba belegondoltal(rokon vagy barat gondolom) nem lesz -e tul sok a partfogodnak, hogy most meg egy baba is kepbe jon? Egyaltalan nem erzed a bajt? A szuleidnek pedig talan igaza van. Irni se tudsz, mi lesz veled? Vagy ha ne adj Isten ott hagyj a parod... sulirol tobbet nem irtal, munkarol meg nem esett szo. De valoszinu egyik sincs.

Konyorgom, egy masik emberert leszel felelos 20 evig, erdemes lenne minden lehetoseget szamba venni es nem csak arra alapozni, hogy ket eves a kapcsolatod, es baratod pedig nezett hazat.

2017. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
35%
Nem vagyok keserű. Te is analfabéta lehetsz ha nem fontos az alapvető dolog a helyesírás stb..te egyébként honnan tudod hogy szeretetben fog felnőni? Vicces vagy 😀
2017. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Minden képpen tarsd meg a babát. Hala Istennek a párod kitart melletted és ez a fő. Csak szeressétek és becsüljétek meg egymást, a többi pedig majd jönni fog. A szüleid negatív véleményével pedig egyáltalán ne foglalkozz. Idővel, ha meglátjak a kis angyalkát, talán megszeretik :) Isten áldjon! :)
2017. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mutasd be a barátodat a szüleidnek, segitsen ő is kiállni a babáért. Ketten könnyebb! Családsegitőben tudnak a jogi résszel is segiteni.

Fontos, hogy minden helyen határozottan állj ki azért, amit szeretnél. Ha elsőre nem értik, mondd el még egyszer és még egyszer.

A Kék vonal segélyhivót is fel tudod hivni, ott is kapsz támogatást. Hajrá :-)

2017. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23-#24, a kérdés DÁTUMA megvan??? Érdemes megnézni, mielőtt szónokolni kezdtek...
2017. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
36%

Iskolaba nem tudsz jarni de gyereket fogsz felnevelni ?

Ez erdekes

2017. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi lett a vege
2023. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!