Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz elotti nap ott lehet...

Abortusz elotti nap ott lehet velem a párom?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy amikor felrakjak a tagitot utana ott lehet az agyamnak? Masnap mutenek .. Mutet utan is ott lehet?
2017. jan. 20. 12:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
4%
Jav.: na mi van kérdező?
2017. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
7%
Keson vetted le a neved;)))
2017. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
Evek ota hulyiti, akiket tud.
2017. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Egy nőgyógyászati kórteremben nem illik férfinak huzamosabb ideig ott lenni. Többen is lesznek, akik nehezen mozognak, csövek lógnak ki belőlük, azért lehet,hogy nem is tudják teljesen lehúzni a hálóingüket és kilátszik a bugyijuk, ahogy felkelnek.

Inkább anyukád, egy testvér, vagy barátnő legyen ott.

Persze a párod is bemehet látogatni. De órákat ott ülni nem illik férfinak. Arra ott van a társalgó, ha felkelhetsz.

2017. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14%

Attól,hogy már nincs kint a neved,láttuk már épp elegen.Miért hadoválsz megerőszakolásról,mikor nem is áll fent ilyen helyzet?

Amúgy ahogy előttem is írták,szinte mindenhol látogatási tilalom van.Ha ott is,ahol a beavatkozást végzik,akkor még be sem kísérhet,nem hogy ott üljön egész nap.

2017. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%

Mindegy, hogy ott lesz-e, mert előbb-utóbb mindenképp szakít veled.


Még nem láttam párt, aki abortusz után ne szakított volna. Lehet, hogy nem rögtön, de pár hónap, év múlva.

2017. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
9%

megerőszakoltak? A minap mág akartad a gyereket a pasidtól...

legalább a nevedre figyeltél volna, de már késő

2017. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
13%
A másik kérdést nem azért linkeltem be, hogy támadjátok. Szerintem onvedelembol írta, hogy ne szidja senki,mert elég fájdalmas ez nekik alapból is,a másik kérdéshez írt dolgok alapján.
2017. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

"Mindegy, hogy ott lesz-e, mert előbb-utóbb mindenképp szakít veled.


Még nem láttam párt, aki abortusz után ne szakított volna. Lehet, hogy nem rögtön, de pár hónap, év múlva."


Na és itt van még egy jövőbelátó jós, aki ráadásul hülyeségeket állít. Mégis ki vagy te, hogy te igen is biztosra tudod, hogy szakítani fognak..?? Ha ennyire látod a jövőt, akkor írd már a nyerő lottószámokat, köszi!

Ez egy baromság, hogy mindenképp szakítani fognak az abortusz után! Képzeld én meg nem láttam még olyan párt, akik egy abortusz miatt szét mentek volna!! Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy jóban vagy a másik mellett, hanem hogy a nehéz helyzetekben is. Nem is ismered a kérdező történetét, nem hiszem, hogy véletlen szeretné, ha ott lenne a párja, ha lehetséges ez, ha nem. Nyilván a barátja MELLETTE ÁLL és ez így van rendjén, hogy támogatja, nem pedig magára hagyja!! Csak azért, mert te még nem láttál olyan párt, ahol ne szakítottak volna, még nem egyenlő azzal, hogy nem is létezik. Biztos van, ahol szakítanak, de hogy nem csak ilyen létezik, na az is biztos!


Az meg külön szánalmas, hogy: "Lehet, hogy nem rögtön, de pár hónap, év múlva."

Szóval, ha egy kapcsolatban abortusz következik be, akkor onnantól kezdve csak és kizárólag amiatt lehetséges a szakítás??! Mindegy, hogy évekkel később történik, nyilván az is az abnak tudható be? Miféle "logika" ez, már ha lehet annak nevezni? Mégis honnan a jó francból tudod te, hogyha pl 4 év múlva szakítanak, az mi miatt volt? Ezer és egy oka lehet. Koránt sem okoz minden kapcsolatban világ végét jelentő traumát egy abortusz, pláne ott nem, ahol közösen döntöttek az ab mellett!

Egy barátnőmnek néhány éve (kb 6) abortusza volt. Nem, csodával határos módon nem szakítottak a barátjával, teljesen egyetértettek a döntésben. Nem rég panaszkodta ki magát nekem, hogy szétmentek a fiúval. És képzeld csak nem az abortusz miatt, hanem mert a srác az utóbbi időben meglehetősen gyanúsan viselkedett és mint kiderült félrekefélt. És ez csak egy a sok példa közül, amit most le tudnék írni.

Néha gondolkozz is, mielőtt eget rengető nagy igazságnak akarod beállítani a saját agymenésedet!

2017. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21%

ja, megerőszakolt a 32 éves pasid akivel anyád nyakán éltek? Legalább vállald fel amit tenni fogsz...


És nem, természetesen nem lehet bent, még csak az kellene

2017. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!