Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz elotti nap ott lehet...

Abortusz elotti nap ott lehet velem a párom?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy amikor felrakjak a tagitot utana ott lehet az agyamnak? Masnap mutenek .. Mutet utan is ott lehet?
2017. jan. 20. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták általában a látogatókat a szobába beengedni huzamosabb ideig (nőgyógyászat), hacsak nem magánkórházban szülsz/műtenek.
2017. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Utolso!!!

Engem MEGEROSZAKOLTAK!!!!!!

HA nem tudsz valamit mi a szarert kell irnod? Undorito!

2017. jan. 20. 12:15
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
Így van, ez nem műtét, hanem saját gyerek gyilkosság. Ám nem tudhatjuk miért kell. Lehet nem tudná kihordani vagy betegség az ok. Ilyen esetben nem kell a nőt bántani.
2017. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok abortuszpárti, de miért nem tolod tovább a bicajt 2-es? Nagyon szerencsés vagy, hogy nem kellett egy beteg magzatot elvetetned, vagy vállalnod egy gyermeket aki besikerült normális! védekezés mellett egy kényszerhelyeztben.

Sosem fekete vagy fehér, jó vagy rossz, könnyű vagy nehéz egy helyzet, döntés.

2017. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szerintem ez az előzménye.. Nagyon sajnálom, hogy így döntöttetek. Amit írtam korábban üzenetben, még mindig áll.

MÉG meggondolhatjátok magatokat..!!

2017. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
6-os vagyok. Persze elítélem, aki passzióból nem védekezik, majd veteti el a magzatot, de van olyan, aki nem ilyen helyzet miatt kényszerül abortuszra.
2017. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem valószínű, hogy ott lehet.
2017. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell minden egyes nyamvadt kérdésnél prédikálni a sok fanatikus magzatvedoknek??! Miért??! Kérdezett valaki titeket? Mi értelme minden kérdéshez odaírni, hogy gyilkosság, megölitek stb stb. NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! Nem mellesleg senki NEM ÖL MEG SENKIT! Az abortusz nem gyilkosság! Én nem tudok arról, hogy az orvosok börtönben lennének abortusz miatt! Törvényes, teljesen legális műtét. A gyilkosság feltétele meg eleve az elve születés, ne beszéljetek már állandóan össze-vissza, csak mert ti elvakultan egyetlen egy szemszögből vagytok képesek nézni a dolgokat! Semmi közötök, ahhoz hogy ki mit csinál a saját életével és testével, foglalkozzatok a saját, nyilván tökéletes életetekkel!

Amúgy meg honnan szeditek, hogy hazudik?! Előturtatok egy másik kérdést, ahol még csak a felhasználók sem ugyanazok és állítjátok, hogy az az ő kérdése.. Ha így van, ha nem, attól még továbbra sincs egy csepp jogotok sem belepofázni más eletebe!

2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát jelenleg egy vagon kórházba látogatási tilalom van és lesz egyre helyen és osztályon is. Ha ez aktuális lesz abba a kórházba és a nőgyógyászaton is akkor biza még ha alapba ott lehetne veled se fogják beengedni.
2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5%
Na munkán kérdező? Nem túl jó, hogy megvannak a régebbi kérdéseid is, ugye? Miért hazudsz az erőszakról?
2017. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!