Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt nyílhat ki a...

Mennyi idő alatt nyílhat ki a méhszáj? Tapasztalatokat szeretnék!

Figyelt kérdés
Mára voltam kiírva, de teljesen zárva vagyok, a terhességem elejétől fogva G:2000.
2008. nov. 26. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyénfüggő. nekem végig 3000es teljesen zárt méhszájam volt még 1 héttel a kiírt időpont utáni délben is, ahhoz képest a fiam 5 óra alatt meglett és első gyerek, nagyon gyorsan tágultam.


Azt mondják, aki sportoló volt, meg egyébként is kötöttebb (izomzat, kötőszövet szempontból) annak lassan nyílik.

2008. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem a magzatvízem folyott el először, teljesen zárva voltam, és 5óra alatt kinyíltam teljesen, csak babó nem akart leindulni így megcsászároztak.

2008. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!