Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik vitamin jobb a gravida...

Melyik vitamin jobb a gravida vagy az elevit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
a gravida és olcsóbb is. elevitben sok az A vitamin.
2010. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Nekem a Gravida jött be jobban, de van, aki az Elevitet jobban kedveli.
2010. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kinek melyik. Valaki erre, valaki arra esküszik. Én Elevitet szedek, semmi bajom tőle, nem lett nagyobb az étvágyam, nem híztam szinte semmit (azért írom ezt, mert többen a hízásra panaszkodnak az Elevitnél). Szóval nekem bevált, de persze nem biztos, hogy ugyanolyan a szervezetünk. Amúgy a terhesvitaminok jók, jó kis vitaminbombák, nagyon nagy különbség nem szokott lenni köztük.

32 hetes kismama

2010. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gravida. abban van jód is, elevitben nincs.
2010. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pl mindkettőtől hánytam, mint a lakodalmas kutya. Érdemes először 2-3 darabot kérned valakitől, aki szedi, mert én megvettem a két dobozt és 1-2 szemet fogyasztottam el belőle - tiszta pénzkidobás volt. :(

NEm olcsók (mondjuk a Grvaida jóval olcsóbb a többinél, de akkor sem éri meg 10000-et kidobni értük úgy, hogy be sem tudod szedni, szóval nem árt a próba, ha van ismerős és megteheted!)

Femibiont szedek egyébként, nem hányok és székrekedésem sincs azóta.

2010. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a Gravida nem volt jó, nagyon rosszul voltam tőle, émelyegtem sokat mikor azt szedtem. Az Elevit-tel nincs semmi különös, kevesebbet eszek mint akkor amikor nem szedtem, nem igazán van étvágyam tőle, nem csinált székrekedést, nem vagyok rosszul, mintha nem is szedném :)

31h km

2010. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Gravida jött be. Kevesebb benne az A vitamin.

20 hkm

2010. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de várom még őket :)
2010. aug. 10. 09:17
 9/10 anonim válasza:
Én is a Femibiont szedem és szerintem jó és az ára is egészen elfogadható 3200ft körüli!
2010. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Az én babám most hónap végén lesz 11 hónapos és előtte is sokáig szedtem az elevitet mert tervezett baba volt de nem akart jönni. Másfél évig csak szedtem az elevitet és semmi bajo nem volt tőle. Sőt! a nem kicsit pattanásos arcom mindig tiszta volt és sokkal fittebb voltam. Amikor terhes lettem 8 hetesen kezdődtek a bajok (természetesen folyamatosan szedtem a tablettát még utána szoptatás alatt is). 5 hónapos terhességi koromig folyamatosan hánytam naponta többször is és sokat fogytam. Góc csomók jelentek meg a lábamon ami annyira súlyos lett hogy nem tudtam járni szinte. A számban állandóan fémes ízt éreztem amitől nagyon rosszul voltam. ez így ment 5 hónapig majd egyszer csak vége lett. Fogalmam sincs hogy a tablettának köze van e hozzá de azt tudom hogy a babám nagyon okos fejlett és egészséges.10 hósan bilire szokott sok szót ki tud mondani , egyedül jár stb..A terhesség alatt végig jók voltak az eredményeink. Mondjuk az igaz hogy a vitamintól nagy baba lett. 3630g al született (én magam 156cm vagyok és 50kg ).Annyira jó volt minden hogy 4 nappal tovább bent maradt . Most tervezzük a 2. babát és nagyon gondolkozom hogy kipróbáljak e más vitamint. Az elevit nagyon bevált de kíváncsi vagyok köze volt e a nagyon rossz első 5 hónapomhoz...
2010. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!