Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhes vitamin jobb az...

Melyik terhes vitamin jobb az Elevit, vagy a Hipp natal?

Figyelt kérdés
A háziorvosom azt mondta, hogy ne szedjem az elevitet ha nagy babát nem akarok szülni. A védőnőm a Hipp natalt ajánlotta.26hetes kismami vagyok.
2008. jún. 26. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én rákérdeztem még az elején a dokimtól hogy kell e szedni vitamint és ő azt mondta hogy szol ha szükség lesz rá most vagyok a 27. hétben de még nem kellet semmit szedni.Különben meg azt mondják az elsö 12hétben fontos azt meg már eléggé tullépted:) de te tudod boldog babavárást
2008. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26 hetesen kezdesz vitamint szedni? Akkor már minek? Az elején lett volna nagyobb értelme. Persze én is végig szedtem csak a 7.héttől. Én gravidát szedtem és nekem nagyon be vált. Az elevittől székrekedésem volt. A hippet nem ismerem, de csak jobb lehet az elevittől.Én is úgytudom hogy nagy babák születtek tőle, meg a maternától is. Külföldön be van tiltva a materna, az elevit csak néhány országba van be tiltva.
2008. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Hipp natalt ittam. Nagyon finom és gyak benne van minden, meg bio, mert ez gyak zöldség gyümi szirup, koncentrátum. Számomra aki egyébként nem sok zöldséget -gyümit ettem életemben. Egyetlen "mellékhatása" volt csak kiívántam a zöldséget gyümölcsöt, képes voltam éjjel is felkelni és kipucolni a hűtöt.

Ja és az ára sem mellékes 3 heti adag kerül 1000 Ft-ba.

Az Elevit tényleg nem jó. Most attól is nagysúlyú babák születnek.

Magzatvédő vitaminokról úgy tartják 3 honappal a tervetzett babavárás előtt már el lehet kezdeni és folytani kell a szoptatás ideje alatt is. Én azért azt mondom lehet szünetet is tartani.

2008. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Gravida és Hipp Natal van otthon, de inkább a Hipp-et iszom, mert ahhoz nem kell plusz folsavat enni, és csak természetes dolgokból van. 2*120 milli van egy dobozban, ez a DM-ben 1000 ft és napi 20milli kell belőle
2008. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak érdeklődés szinten kérdeztem meg, mert a terhességem elejétől a 20.hétig Elevitet szedtem, és most iszok Hipp natalt. Boldog babvárást kivánok nektek!
2008. jún. 26. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem svàjci orvosom mondta hogy elevit a legjobb.azt ajänlom mindenkinek.,tényleg jo nagyon.abban megatlälhato minden,de minden ami a babänak kell kb a 7.honaptol kellett nap 1 et bevennem,normàlis sullyal született a babäm....
2008. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!