Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+3 kismama vagyok.2111-es...

35+3 kismama vagyok.2111-es méhszájjal meddig húzhatom még? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Köszi
2008. dec. 10. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi időd van azt senki sem tudhatja biztosan. Nekem a 39 héten C2000 volt szerdai napon, péntek hajnalban háromkor megindult a szülés, reggelre meg is szültem.
2008. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy meddig húzhatod azt csak a kis jövevény dönti el!

De ez azt jelenti, hogy a méhszájad 3 cm-ről, 2- re csökkent és a külső , meg a belső méhszájad is 1-1 centire ki van nyílva.

Ez elég korán van, főleg ha az első gyerekedet várod!

Próbálj minnél többet feküdni, pihenni és egyáltalán ne emelj nehezet!!!! De ezzel az adattal sokan elhúzzák még 3-4 hétig is! Csak innen figyelj és vigyázz tested minden jelzésére! Sok sikert

2008. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,2.gyermek,igaz,az első már 18 éves.
2008. dec. 10. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 36. hétben 2110 volt az értékem és még mindig egyben vagyunk. Dec. 17-re vagyunk kiírva és most c1222-nél járunk. Szerintem nyugodtan végigviheted a terhességed; nem lesz baj, bár tényleg a kicsin múlik, mikor is akar kibújni.

2008. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál szintén a 35. héten volt c2111, végül a 41. héten úgy kellett megindítani a szülést. Szóval szerintem ebből nem lehet a szülés időpontjára következtetni. :) 39 hetes
2008. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!