Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok,...

39 hetes kismama vagyok, eddig még nem szültem. Debreceniek! Aki betöltötte a 40. hetet és nem szült meg spontán azoknál mi a megszokott a debreceni klinikán? Mikor indítják, meddig várnak? Tapasztalatokat várok azoktól, akik így szültek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2008-ban szültem a debreceni Klinikán. :) Hétvégén töltöttem be a 40. hetet. Hétfőn magzatvízvizsgálat, teljesen zárt voltam. Kedden NST, minden rendben. Szerdán magzatvízvizsgálat 1 ujjnyira nyitva. Csütörtökön ismét NST, minden rendben. Pénteken magzatvízvizsgálat, bő 2 ujjnyira tágultam. Akkor mondta a doki, hogy mivel ők "nem szeretnek vizsgálgatni én meg biztos szeretnék már szülni, fáradjak fel a szülőszobára". :) Akkor irány haza a cuccokért és apáért, 11 körül értünk vissza. Beöntés, borotválás, vizsgálat, papírok kitöltése, kb. dél körül bekötötték az oxytocint. Akkor kezdtek fájásaim lenni (előtte semmi nem volt, csak elég gyakran keményedett a hasam). 13 körül burkot repesztettek, na akkor már kezdtek durvulni a dolgok... utána rámkötötték az NST-t, és 16:35-kor megszületett a kisfiam! Az ügyeletes doki időnként jött addig, nézte hogy tágulok, engedett mindig valamennyi magzatvizet (mintha többször bepisiltem volna). Én jól reagáltam az oxy-ra azt mondták, szépen tágultam tőle. Amúgy úgy tudom 2 hetet várnak az indítással, ha nem jön közbe semmi, de nem biztos. Mire vagy még kíváncsi? :)


Nagyon boldog babavárást kívánok itt a célegyenesben és gyors, könnyű szülést!!!

2010. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van, akkor kivárják a 42. hetet.
2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj de irigyellek! Én is a debreceni klinikára járok, csak még 28 hetes vagyok. Jó lenne már ott tartani, ahol te.:)
2010. okt. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én meg már szeretnék szülni nagyon!:)
2010. okt. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!