Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-hetes kismama! Meg lehet...

37-hetes kismama! Meg lehet csinálni? Vélemények tapasztalatokat! Irjatok!

Figyelt kérdés
Ugy néz ki elég nagy babám lesz!kb 4-kg,már most szép nagy a buksia !hogy lehet ekkora babát megszülni?aki nagy babát szült hogyan ment? meddig húzhatom????köszönöm
2009. máj. 29. 07:27
 1/6 Adri baba ***** válasza:

A Súlyt azt becslik,ne feledd!Barátbőmnek is 4kgosat mondtak a 38.hétben és 3450-el született a babó a 41.hétre!!

Ne aggódj,ha nem tudod természetes úton akkor császár!!!Nem kínoznak meg!Könnyű szülést kívánok!!

37+2heteske

2009. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!3950lett a babám.A vajúdás volt nekem nehéz,a kitolás már nem.Igaz 6 öltéssel varrtak utána össze.39 hetesen szültem
2009. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt én kérdeztem- én sem a súly miatt aggódok, hanem a fejméret miatt, azon sokat nem lehet elmérni. 3. babóról tudok hogy született 4,6 -al. 39 cmes fejkörmétettel, átlagos alkatú anyuka, nulla gátmetszés.

Hogy meddig húzhatod: nekem 3 nap múlva kiírt időpont, szerintem túl is fogom hordani.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4100 grammara becsülték a babót, erősen gondolkoztak a császáron, mert nem vagyok egy nagy darab ember. Aztán végül a 40ik héten gátmetszés nélkül született meg a 3430 grammos kisfiam. Úgyhogy ne aggódj, menni fog.
2009. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam 4400 gramm/57 cm volt, a lányom 3950 gramm/56 cm

Mind a kettőt simán szültam, EDA-val.

Sok vért vesztettem, ztána elég sokat stoppoltak belül mind a kétszer.

A fiamat túlhordtam 6 nappal,majd megindították a szülést, a lányommal a kiírt napon indították meg.

2009. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 4350 grammal és 56 cm-re született természetes úton, 36 cm-es fejkörfogattal. Gátmetszés volt, érzéstelenítésnek csak gázt lehetett szívni, ami túl sokat nem ért. Fájt, de nem volt olyan vészes, kb. 7 és fél óra alatt meglett. Tudtam, hogy nagy baba lesz, a dokit nem nagyon érdekelte, csak akkor csodálkozott el, mikor megszületett és lemérték. Ne aggódj, minden jól fog alakulni. Ha meg tudod szülni, akkor jó, ha császár, az se tragédia. Könnyű szülést kívánok neked.
2009. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!