Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz utani menstruacio...

Abortusz utani menstruacio keses, normalis?

Figyelt kérdés

Az abortusz utan 5 hettel megjott a menstruaciom, teljesen normalis volt. Majd ket hetre ra pecsetelo verzesem kezdodott kb. ket hetig. Altalaban a szeretkezes utan, kicsit fajt es verezgetett.

most tiz napja kesik. Nem tudom ez normalis? meg gyogyulgat a mehem? vagy ? orvoshoz csak jovo heten tudok menni.. de addig is kerlek irjatok a tapasztalatokrol.. annyira felek hogy majd a jovoben nem lehet gyerekem. vagy ha felborulta hormonhaztartasom miert jott meg eloszor rendesen?


2008. dec. 10. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az hogy megjött 5hét után,teljesen normális. De az bajt jelent,hogy a szeretkezésnél,fájt,és véreztél is. Ez azt jelenti,hogy még nem gyógyult be az a hatalmas a méhedben,és urja felszakadt.Nem lett volna még szabad szeretkezni,mert igy a szervezeted is "szólt" hogy még nem áll készen az együttléthet.Ezzel vissza kell menni mihamarabb az orvoshoz,és elmondani neki,hogy mikor volt az együttlét,és véreztél,és fájt is. Nekem is volt abortuszom nem 3hónapja.Mi 5.-ik héten voltunk együtt,de én nem véreztem,és nem is fájt.Sőt! Jólesett.És ez is azt jelenti hogy nálam már készen állt a szervezetem. Jobbulást.Szia
2008. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.vagyok. kihagytam egy szót. a hatalmas után kimaradt a SEB. bocsi.
2008. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!