Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz utáni menstruáció?

Abortusz utáni menstruáció?

Figyelt kérdés
Decemberben volt egy missed abortuszom. Aztán január végén megjött a menstruációm, meg most pénteken. De hatalmas mennyiségű adag távozik belőlem. Ez most már mindig így marad? A műtét előtt tök átlagos napjaim voltak, menstruációs görcsök nélkül. Mondjuk azok most sincsenek, csak kicsit meg vagyok ilyedve, hogy most már mindig ilyen sokat fogok vérezni. Másnál mik a tapasztalatok? Idővel gyengül?
2010. febr. 23. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

A vetélés valamilyen szinten szülésnek számít...

Nekem 2 is volt már, egy 19 évesen, egy tavaly, 23 évesen.

Az első előtt volt hogy 6 napig véreztem, utána max 4, a második után meg ott tartok, hogy 3 nap, de ebből csak első nap van "megfelelő mennyiségű" vér, utána csak olyan legyen-ne legyen. A görcseim viszont elmúltak.

2010. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj!Idővel visszafog állni a menzeszed mennyisége.Annyi lesz amennyi azelőtt volt.
2010. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek csak a 4. "állt vissza". Az első 3 több volt, mint azelőtt.
2010. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!