Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák ti hogy birjátok?

Anyukák ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, van egy 2 éves fiam. Nagyon fáradékony vagyok, a fiacskám leszivja minden energiám, estére hulla vagyok, és még a párom kedvében is kéne járnom, de sokszor ugy érzem nem birom. Ráadásul gyötörnek a kétségek hogy lehet megcsal, bizonyitékom nincs. A párom nem segit (pl vigyázna a fiunkra 1 órát hogy le tudjak pihenni) Öt perc után vége a türelmének, csak ordit a gyerekre. Velem is közönyös és flegma. Akkor volt ilyen mikor legutóbb szeretője volt. Én persze megbocsátottam.
2010. szept. 1. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs családi zűr, de így is épp elég fárasztó.11 hetes vagyok, 22 hónapos a lányom.Apa dolgozik, este fáradt, nem segít semmit...Én kinyúvadok.Ráadásul a lánnyal is a 21. hétig hánytam.Hát így.
2010. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám!!!!!........sőt......azok után hogy szeretője volt nem szülnék neki gyereket!!Én nem is bíznék benne soha többé!!És ezek szerint nem is lehet így benne bízni ha már egyáltalán a gyanú felmerül!!És mi lesz ha egyedül maradsz 2gyerekkel??Szegénykém.....én is voltam ilyen helyzeteben és mér 1000szer megbántam hogy akkor megbocsátottam.Beszélhetnél vele hogy egyáltalán akar e neked segíteni mert nem csak a te gyerekeid hanem az övé is.
2010. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerető problémánk legjobb tudomásom szerint nincs. Viszont állandó éjszakás, így éjjelente mindig felriaszt. Ha nem ő, hát a 22 hónapos lányunk. Ha egyik sem, akkor pisilek, orrot fújok (allergia).

Napközben szeretnék egy-egy órát aludni, de sosem tudok. Egyszerűen nem marad rá időm, lehetőségem. Pedig de jó lenne!

Összességében nehezen bírom, illetve nehezebben, mint a lányommal 2 éve. Most vagyok 19 hetes.

2010. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Együtt érzek veled!A lányom két és fél éves éjjel még sokszor felkel rossz alvó. A férjem meg sokat dolgozik van olyan hogy napi két-három órát van otthon és meg a 32-dik hétben vagyok. Bár van egy jó oldala hogy nem hízok annyit és könnyebben viselem a terhet. Más nagyon nincs!
2010. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitartás!

16 hónapos örökmozgó fiam van, most vagyok 24 hetes terhes. Az első trimeszter nekem is szörnyű volt, a második harmad viszont sokkal jobb. Olyan, mintha tele lennék energiával. Pedig megjegyzem egész nap szaladok a fiam után, és nekem sincs segítségem, + éjszaka is többször kelek. Bizzál benne, hogy könnyebb lesz, mást úgy sem nagyon tudsz csinálni. A férjeddel pedig próbálj beszélni, gondolom mindketten akartátok a babát. Kitartást, drukkolok!

2010. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!