Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. -9. hós anyukák ti hogy...

8. -9. hós anyukák ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt az időjárást, hogy vagytok testileg és lelkileg? Nem féltek a szüléstől? Én a másodikat várom épp, 36 hetes vagyok és sajnos napok óta nem tudok másra gondolni csak a szülésre. Már nehezemre esik minden és tök bűntudatom van amiatt is hogy az 5 éves fiamra sincs elég energiám.Pedig szegény úgy menne bringázni strandolni stb, de nekem ez már nem megy. Egész nap mamázik, mert apa meg csak este van itthon. Úgy félek hogy a szülés után is alig lesz rá időm.
2011. aug. 23. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak 4 hónapos vagyok, de elég brutális így is. 3 éve szeptember 7-én, 37. hétre született meg a fiacskám, emlékszem, akkor ugyanilyen meleg volt, és nagyon nehezen bírtam. Kitartást!
2011. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 7 és fél hós babás vagyok, de nagyon kapkodom a levegőt... Bebújtam a szobába, és sokat iszok, tudom, hogy ez kell ilyenkor. Kitartást!
2011. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


37 hetes vagyok,3. baba. Én szuperül vagyok-amíg nem kell kimenni! A lányaim miatt vagyok szomorú,mert bent punnyadnak Ők is,ilyen időben nem engedem ki Őket,pedig nagyon szeretnek kint lenni!

A szülés körül járnak már nekem is a gondolataim,hogy minden oks legyen,hogy ne vágjanak,és ne is repedjek (a 2. szülésnél amikor varrták a gátat nem hatott a lidokain),és hogy a 3. napon hazaengedjenek minket!-bár azt sem bánnám,ha ágy hiány lenne,és még aznap,legfeljebb másnap haza zavarnának! A párom nem tud addig itthon lenni a csajokkal,míg én bent vagyok a kicsivel,így lesz 1-2 nap,amikor jobb híján a Dédi lesz velük: csetlik-botlik,a saját lábában elesik,75-76 éves. Hogy rakja bele és veszi ki a lányokat (4 és 2 évesek) fürdésnél? A kisebbik ha törülni kell a fenekét,és ha lehajol,akkor nehogy a szívéhez kapjon az öreglány...El sem lehet képzelni,hogy már most mi játszódik le bennem! Minden gondolatom ekörül forog!


Ne aggódj! Szülés után minden másabb lesz! Akkor pár hetet kell várnia a fiadnak,míg Te újra foglalkozni tudsz Vele! Kívánom,hogy nyugodt babád szülessen! :-D


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-D

2011. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ma töltöm a 35.hetet. Eddig tök jól voltam, viszont most ez a meleg eléggé megvisel. Pillanatok alatt leizzadok (persze, most az is aki nem terhes), jobban elfáradok, délután már semmit nincs kedvem csinálni. Enni, inni nem nagyon esik jól, éjszaka rosszul alszom, sehogy sem jó már. A gyerekszobán van még egy-két dolog, a napokban próbálom elvégezni azokat is. Remélem, hogy jövő héttől jön a lehűlés, ha már eddig ilyen szerencsénk volt az idővel, akkor igazán kihúzhatná már :))) Ja, nekem 1.baba lesz.
2011. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok,és rettentő hisztis... a 2 évessel aki egész nap megszokta, hogy futkosunk az udvaron és a kertben most bent punnyadunk és 3x nézzük a verdákat:-( szakad rólam a víz! Ha le kell hajolnom már lihegek nincs erőm semmihez pedig amúgy egy pörgős csaj voltam...de most!!?? Akkora lettem mint egy viziló! Idegesít, hogy még kellene befőznöm paradicsomot meg ubit eltenni és nem tudom le tudom-e szedni egyáltalán?! Útálom ezt! Közben retteg a szüléstől az első nem volt jó élmény és már én is csak erre tudok gondolni! Aludni már hónapok óta nem alszom. Félek én is, hogy mi lesz ha itt lesz a kicsi mikorra nyerem vissza az energiám, hogy naggyal is úgy tudjak törődni ahogy ezelőtt? Szegény annyit foglalkoztam vele ezelőtt most meg...sokszor alig várom, hogy este legyen és le tegyem aludni aztán meg lelkifurdalás gyötör, hogy nem játszottunk eleget ma sem..:-(
2011. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 40+4 hetes vagyok! és ki vagyok! nem csak azért mert nem jön ki a bébi, hanem ettől a melegtől és minden áldott nap mennem kell a kórházba ctg-re, és mivel utolsó pillanatba kell az időpont, így csak dél és 1 között van hely! :S A legnagyobb melegben.


Kitartást lányok! Remélem nektek időben jön a bébi! :D

2011. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 31 hetes vagyok, jól bírom. Annyi a bajom egyedül, hogy izzadékonyabb vagyok, mint baba nélkül lennék - legalábbis én így érzem. Lehet csak a meleg zavar be.
2011. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 38 hetet töltöm és már nagyon nyügös vagyok...szeretném kinn tudni a kezembe a kis manómat:) neki is jobb lenne nem kellene szűk helyen lennie:) igaz sürgetni nem szeretném csak reménykedek hogy nemsokára mehetek szülni(azért nagyon félek a szüléstől) első baba :D
2011. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok,izgulok a szülés miatt,de szeretnék már túl lenni rajta.

Dög melegem van,fulladok,vizesedik kezem lábam,hisztis vagyok és egyfolytában álmos vagyok mert nem tudok aludni sem.Nagyon nem bírom ezt az időt!Eddig megúsztuk a kánikulát,most jól bepótolja magát!Szörnyű!

2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!