Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni, ha az...

Hogy lehet túlélni, ha az egész terhesség alatt feküdni kell?

Figyelt kérdés

Nagyon aktív vagyok, számomra elképzelhetetlen hogy egy teljesen napot ágyban feküdjek, nemhogy hónapokat. Engem a sorozatok, könyvek nem kötnek le hosszútávon, ráadásul a munkám is olyan, hogy nem tudom laptopon elintézni.

Pedig sajnos valószínűleg veszélyeztetett terhesnek fognak nyilvánítani, én meg már előre félek. Ti hogy bírtátok ki?


2021. nov. 20. 14:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Volt kolléganőm Párizsban él, és tavaly szült.

Egy kommentben írta a terhes képe alá, hogy végig feküdnie kellett, de legalább bepótolta a sorozatokat.

Szóval külföldön is fektetnek még.

2021. nov. 20. 23:25
 22/29 anonim ***** válasza:
8%

Hatos és a további lepontozott kommentek tulaja. Én egyetértek veled, szintén így tudom, de sokan imádnak fetrengeni és/vagy félnek mert az orvosuk teledumálta a fejüket ezzel. Az ágyban döglés pedig nem javít egyik rettegett terhességi szövődményen sem, de legalább tényleg ott a trombózis kockázat és jól eltunyulnak.


21: Svájcban megnépszavazták a homeopátiát is, akarja a nép, pedig tudományosan oltári nagy marhaság. A bezzegnyugaton is vannak kóklerek...

2021. nov. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
8%
Köszi:) Amúgy sem velem kellene igazából egyet érteni, hanem a tudományos kutatásokkal, amik egyértelműen kimondják, hogy káros. De hát mindegy, mindenki azt csinál, amit akar.
2021. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha karos lenne a korhazban sem fektetnenek. Max nem hasznal,de artani nem art. Ebben biztos vagyok,hiszen ott nap mint nap ellenorzik a babakat,volt akinek napi uh volt,ha rosszabbodik,biztos hogy lepnek.
2021. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%

"Max nem hasznal,de artani nem art."


[link]


Csak oldalakon keresztül sorolja a negatív hatásait, mint pl. trombóziskockázat jelentős fokozódása, csontvesztés, kisebb születési súly, depresszió stb.


De szerinterm itt lezárom. Nem hiszem, hogy érdemes olyan emberekkel vitatkozni, akik arra sem képesek, hogy a belinkelt cikkeket átolvassák.

2021. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
En fekudtem,de sem csontvesztes ,sem kis suly,sem depresszió nem volt. En tobbet hiztam,az biztos mint kellett volna. Baba rendben volt vegig. A terhes pathologiai osztaly vezeto foorvosa volt a fogadott orvosom, neki hiszek.🤷
2021. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

De sajnálom, hogy itt nem lehet kikapcsolni a hozzászólásokat...


Nem az volt a kérdés, hogy te egyetértesz e a fektetéssel (mégha egyet is értenek), hanem kismamák válaszát várom tapasztalattal.


Írj ki egy új kérdést, vagy küld el a családnak a cikkeket üzenetben, de itt felesleges erről papolni.

2021. nov. 21. 15:48
 28/29 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre, nem az a baj hogy van véleményed, hanem tudod én sem írom oda egy "Kutya vs macska" kérdéshez hogy a nyuszi a legjobb háziállat... remélem érted 😅
2021. nov. 21. 15:59
 29/29 A kérdező kommentje:
Amúgy én elolvastam amiket küldtél, meg is értettem, és rá is fogok kérdezni az orvosnál.
2021. nov. 21. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!