Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruhákat el lehet...

Kismama ruhákat el lehet vajon adni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy használt gyerekruhákat nem, vagy csak nagyon nagy kompromisszumokkal lehet eladni, azzal nem is próbálkozok, odaadom a Szeretetszolgálatnak amit kinő.

De mi a helyzet a kismama ruhákkal?

Egyesével vagy csomagban érdemes lehet megpróbálni, vagy ne is töltsem az időt vele?

S méretű, márkás, minőségi ruhák, vegyesen rövid és hosszú.

Márciusban lettem terhes, nyáron már terhes ruhákat hordtam és decemberben szültem. Van köztük rövidnadrág és farmer, pulóver, hordozós-kismama kabát is.

Köszönöm annak aki megosztja a tapasztalatát.



2022. márc. 22. 08:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kismama felsőket valóban nehéz eladni,de a nadrágokat pikk-pakk elvitték. Én mindent meghirdetek, amit a gyerekek már nem használnak (ruhák, cipők, játékok, alvással etetéssel kapcsolatos holmik, hordozó, stb) és a holmik 90%-át simán el tudom adni.
2022. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyiért lenne értelme kitenni az alábbiakat?

Eredeti ár:

H&M farmernadrág 12.000

Esprit leggings 17.000

Esprit leggings rövidebb 12.000

Calzedonia leggingsek darabja 13.000

Fél áron meg lehet próbálni?


Voltak szép ingek, pólók is. Itthon én is a sima ruháimat hordtam, nem nézett ki a legjobban, de tökéletes volt, viszont a munkám nekem ilyen “szépen öltözős”, kellett a ruha….

Azt sejtem, hogy azokra nem fognak tolongani….

Itthonra is volt őr kényelmes cuccom, bonprix oldalrol rendeltem, de azok már a kukában vannak, mert rettentő minőségűek voltak. Egy terhességet kiszolgáltak és annyi.

2022. márc. 22. 20:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék 2-3000ft-nál többet értük,de ez csak az én véleményem.Használt ruhát tök mindegy milyen márka,nem veszek drágábban.Ilyen pár hónapig hordandó darabokra meg pláne nem költenek ennyit.
2022. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mennyibe került, 2000/db áron felül ritkán vesznek ilyeneket.
2022. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem adnék 2000-nél többet érte.
2022. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!