Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen allergiagyógys...

Terhesen milyen allergiagyógyszert szedtetek? Nem hátrány, ha vény nélkül kapható.

Figyelt kérdés

Brutálisan allergiás vagyok, de amit szedek, rá van írva, hogy várandósság alatt nem ajánlott, úgyhogy a pozitív teszt óta leálltam vele. Orvoshoz a hónap végén megyek, addig is jó lenne szedni valamit, mert megfulladok, mire odaérek az információért.

Ki mit szedett hasonló helyzetben, melyiket szabad?



2022. máj. 11. 15:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes lenne minőségi probiotikummal erősíteni az immunrendszeredet.

Jobbulást!

2022. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat. Ezen már nem segít semmilyen probiotikum. 33 eves vagyok, kb 20 éve élek együtt ezzel az allergiaval. Nem most fog elmúlni. Vissza olvastam a válaszokat valaki azt írja, a cetirizin biztonságos. Kezdek arra jutni h beszedem. Ma sem aludtam szinte semmit, a munkahelyen előbb be kellett mennem flemroara a mosdóba, véresre kaptam magam sorok a faradtsagtol és a rohamoktol. Nem hiszem h jobbat teszek a babának ha így elem végig a terhéssegem. Ez nem egy kis allergia (tudom, mert van virágpor allergiám is az semmi ehhez képest).
2022. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
* fél órára* akart lenni
2022. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
*sorok =sírok
2022. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a háziorvosoddal és szedd be. Nekem már hasmenésem van és puffadok (terhesség nélkül) különböző allergiáktól, még gyógyszer mellett is.


Amúgy is allergia nem játék, jobb, ha beszedsz néhány szemet (nyilván nem a kicsit allergiásoknak), mintha anafilaxiás sokkot kapsz jövő héten a mogyorótól, amire eddig nem is voltál allergiás.


Mi babát tervezünk, nekem is mondta a belgyógyász, hogy nyugodtan szedjek gyógyszert a nőgyógyásszal egyeztetve. Ha kell, akkor ír róla papírt, hogy abba ne hagyjam.

2022. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Két naponta egyet szedtem be eddig, azzal teljesen jól elvoltam, télen, a fűtés szezonban kell napi egy szem. (22,23,24es vagyok)
2022. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!