Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen nyaralás...

30 hetes terhesen nyaralás olasz tengerparton?

Figyelt kérdés

Ti elmennétek nyaralni 30 hetes terhesen Olaszországba,tengerpartra júliusban?

Orvos nem ellenzi.

Köszi az építőjellegű hozzászólasokat és tanácsokat :)



2022. jún. 27. 08:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, hogy nem.
2022. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Hát én magamból kiindulva nem mennék.

De ha neked nincs semmi gondod, nincs semmi probléma, kibírnál egy esetleges dugót, stb akkor vállald be.

2022. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos hogy mennék, ha egészségügyileg nem indokolt a kímélő életmód. Márpedig neked orvos nem ellenzi, tehát nem látom akadályát
2022. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Simán.. persze! Menjél élvezd! Óvatosan én a vízbe is mennék. Egyszer élsz, használj ki minden lehetőséget, ami kikapcsol, egyél finomakat, miért kéne megvonni ezt magadtól? Komolyan néha úgy érzem itt Mo-n megragadtunk a sötét középkorban.. ha bármi baj van Olaszországban nincs kórház? Biztosítást úgyis kötsz…
2022. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Én is mennék. De nagyjából ez lenne a limit, amikor még igen, azért 1-2 héttel később már szerintem inkább maradnék itthon, de csak mert addigra már nekem lenne kényelmetlen, hogy nem itthon vagyok. De ha van kedved és energiád, az orvos se ellenzi, akkor hajrá, érezd jól magad!
2022. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Miért mi lett volna a helyes válasz? Most az is baj ha valaki azt irja menj meg az is ha azt hogy ne menj😵🤯😵🤯😵🤯😵
2022. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék minnél nagyobb voltam annál kevésbé bírtam a meleget.. képes lettem volna télen légkondizni… 30 hetesen én már a három órás kocsiúttól meg akartam halni 🤣 két és fél óra utan tudom hogy a gyerek is összevissza ficánkolt már+ nekem 29 hetesen egy hét korház volt vérnyomás miatt. Ezért én max országon belül mennék, de ha folyékonyan beszél valamelyikötök olaszul de minimum angolul és inkább te mert lehet,hogy ha valami gond van a férjed nem engedik be a korházba illetve egy fullos utasbiztosítást kötnék ami mindenre is kiterjed.
2022. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
Elmennék, de ide kár volt kitenned a kérdést, mert itt szuperanyák vannak :D
2022. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

Én nem mennék, mert ha van valami, én még az itteni orvosokban sem bízom 100 %, nem hogy külföldön, ahol el se tudom magyarázni mi a bajom.


De amúgy te kérdezted, hogy "ti mit tennétek".

2022. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Persze, hogy mentem volna.

Tökéletesen éreztem msgam végig, semmi negatív mellekhatas. Utolsó, hogy kettesben vagytok.. Mindenképp használd ki.

Ne Magyarországból indulj ki.. Akik sose mennek sehova kb.

Nézd azokat akik eleve utazgatnak, nem sopankodnak állandóan, terhesen is bikiniben, csinosan, szerelmesen bárhol .. :)

2022. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!