Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen nyaralás...

30 hetes terhesen nyaralás olasz tengerparton?

Figyelt kérdés

Ti elmennétek nyaralni 30 hetes terhesen Olaszországba,tengerpartra júliusban?

Orvos nem ellenzi.

Köszi az építőjellegű hozzászólasokat és tanácsokat :)



2022. jún. 27. 08:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én 31 hetes vagyok,jövő héten megyünk Olaszországba nyaralni.

Bár mi Ausztriában élünk,3 órás út a tengerpart,többet nem biztos hogy bírna a derekam.

Szerintem ha nincs semmi panaszod csak nyugodtan.

2022. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

Orvos nem ellenzi, innentől kezdve nincs kérdés!

Jó szórakozást, vigyázzatok magatokra!

2022. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 babyboom567 ***** válasza:
0%

Mivel én pl már mozogni is alig bírtam,a hőséget(igazából a 20 fok fölötti és napsütéses időt ) meg terhesség nélkül sem bírom,én nem mentem volna.

Ha jól beszéltek olaszul vagy angolul, vagy tudtok tolmácsot fizetni,és olyan biztosítást fizettek ami több hónapos kórházi kezelést/ mentővel hazaszállítást is biztosít,mert sosem tudhatod, hogy mi történik. Valószínűleg semmi sem fog történni,csak jól érzitek magatokat,csak legyél felkészült.

2022. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

persze, hogy menjél :D 30 hetesen még előtted van két hónap. hogy merül föl, hogy ne menj, ha az orvos nem ellenzi?


és ki beszél itt autóútról? én eleve repülőt feltételeztem...

2022. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

1es vagyok.

Azért mert bármikor adódhat gond, beindulhat a koraszülés és nem szeretnék kükföldön szülni, másrészt ott olyakor elviselhetetlen hőség van.

2022. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, de én amúgy sem kedvelem a tengerparti nyaralást. Nem szeretem a meleget, nem terhesen sem fekszek ki a napra, ilyenkor meg nem is szabad. Terhesen Ausztriába, Svájcba mennék a hegyekbe és pihennék a jó levegőn.
2022. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15ös,mi is Ausztriából vagyunk.Kb 2,5 óra Lignano.

Jó nyaralást nektek is!

2022. jún. 27. 15:55
 18/26 A kérdező kommentje:

14es, igazad van. A mondandódban minden benne van, a besavanyodott (csóró) magyar terhesek ...

Már megbántam hogy kiírtam,de a mocskos magyar habitus és rosszindulat csak úgy tombol!

Hála istennek hogy lassan 20 éve nem élünk ott!

2022. jún. 27. 15:57
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Igazából ezt neked kell éreznéd. Az én terhessegem pl egészséges de lehet 10 héttel a kiírt előtt nem mernek nekivagni. Ugyanakkor...fájna a szívem. Ha te úgy érzed birnad és azt h ha esetleg ő úgy dönt korábban érkezik akkor egy olasz kórházba szülnel tudnád viselni miért ne :) az uv-ra annyit h takaró be a picakod a meleg miatt ne ülj tűző napon és kend magad magas faktor számmal.. itthon egy séta alatt se ér kevesebb uv sugárzás...
2022. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%
A tied próbálta beszervezni, mondván ő már 20 éve ott dolgozik a lányával együtt, de nem fogadta el senki az ajánlatot. Pedig szegény egész nap házalt miatta. Panaszkodott, hogy kevés a pénz, és ezért ő jutalékot kapna, azt mondta, kellene olasz nyaralásra, de senkit nem érdekelt ☹️
2022. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!