Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen nyaralás...

30 hetes terhesen nyaralás olasz tengerparton?

Figyelt kérdés

Ti elmennétek nyaralni 30 hetes terhesen Olaszországba,tengerpartra júliusban?

Orvos nem ellenzi.

Köszi az építőjellegű hozzászólasokat és tanácsokat :)



2022. jún. 27. 08:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak pár csajszinak akik normális választ adtak! Minden jót nektek!
2022. jún. 27. 22:18
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Fuuu hát szerintem neked van nyomorult életed kérdező. A stílus amit itt levágsz kritikán aluli. Jó nagy az arcod, remélem az élet pofánver egyszer.
2022. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, ez a kérdező 😂


Ő 20 éve Ausztriában él, mégis a "csóró magyar terhes nők" véleményére kíváncsi 😂

Mindezt úgy, mintha Ausztria a jó ég tudja micsoda menő hely lenne 😂

Hát ez a hónap 💩ja itt! 😂

2022. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%
Nyomorult meg szánalmas az, aki 20 év alatt sem tudott elszakadni ettől a csóró országtól 😆 Biztos vagyok benne, hogy szellemi munkát végez (nem). 😆
2022. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
44%

#30


Tudtad amúgy, hogy pl Bécs a világ legélhetőbb városa? Nem kell ám mindent elhinni Viktor apának, igen is nagyon jól érzik magukat az emberek odakint, pl euroval fizetnek ami nekünk már valószínű örök álom marad🤣. Az meg az év poénja amikor valaki azt mondja ‘engem nem érdekel az euro, én forintban fizetek és keresek’ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 hát lehet téged nem érdekel, de az import árukat sem, hogy egy ratykómatykó fizetőeszközünk van. Nem véletlen, hogy a boltban mindennek megy fel az ára, nem tudom nem tűnik e fel ennek a sok okosnak..

2022. jún. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút le💩.

Csak egyesek úgy tesznek, mintha mekkora produktum lenne kimenni dolgozni, és onnantól már csak csóró magyar mindenki. 😂

Ez a tipik kimentem külföldre, és ha valami nem tetszik, gyorsan bedobom az én már úgyse ott élek, és a magyarok így meg úgy kártyát.

Ezt a pökhendi, semmire magát verő 🌳sz👒 stílus mélyen megvetendő. 😅

2022. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!