Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esélyem ikerbabák születés...

Van esélyem ikerbabák születésére?

Figyelt kérdés
Az első uh-vizsgálaton (7. hét) az orvos két petezsákot látott, az egyik éles szélű, a másik elmosódott, de mindegyikben volt szívhang. Én nagyon szeretném mindkét babát.
2010. szept. 25. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek után miért ne lenne? Nem éártem a kérdést....olyan mintha azt kérdeznéd hogy a doki szíchangot látott van-e esély babára?

Nyilván két szívhang két baba, tehát az esély megvan.

Csak ilyen korán még felszívódhat, de szívből drukkolok ne így legyen!

2010. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is van esélyed :)

Sokszor felszívódik az egyik baba a 12.hétig, de ha már beindult a szívhangja mindkettőnek, akkor valószínű megmaradnak mindketten :)

2010. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia,én nem értek ezekhez,de én nagyon drukkolok hogy két babád legyen!!!majd a 12 héten írd már meg hogy hányan vannak lécci!!
2010. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos ennyiből jó hogy nekem csak a 12 heti uh-án mutatták meg magukat addig vagyis az elsőn ami 5 hetes a másodikon ami 9 hetesen történ még csak egynek látszódott....én kérlek ne vonzd be a negatív gondolatokat és nem lesz baj:-)tudnod kell hogy minden rendben lesz és hidd el úgy lesz:-)meg olyan érdekes mert én aztán nem kíméltem magam a 12. hétig és mikor megtudtam hogy ketten vannak nos azt mondtam hogy ők tuti erre a világra szeretnének jönni nagyon erősek és sokat kibírtak:-)viszont mióta meg tudom nagyon vigyázok rájuk:-DPOZITÍV GONDOLKAODÁS:-)))
2010. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hoppá...jav.:POZITÍV GONDOLKODÁS:-))
2010. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van !!!

pozítiv gondolkodás és vigyázz rájuk!

2010. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat! Megnyugtattatok. A 12. heti uh. után megírom a fejleményeket.
2010. szept. 25. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Van esélyed:)! Sőt! A 7.héten nálam is 2 szívhang volt. Most vagyok 23 hetes,1 kisfiú, 1 kislány van a pocakomban.
2010. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvolt a 12. heti uh és mindketten a pocakban vannak. Szépen, egyformán fejlődnek: mindketten 79 mm-esek és minden rendben velük. :-)
2010. nov. 13. 07:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg senki sem olvassa már a kommentemet, de azért leírom, hogy azóta 6 hónaposak a fiúk (bár két hónappal előbb születtek sajnos) és egészséges, 7 kilós babák!!! :-))
2011. szept. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!