Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak most olyan kismamák...

Vannak most olyan kismamák akik a napokban teszteltek pozitivat de még nem voltak dokinál és a család se tudja?

Figyelt kérdés

Már alig várom hogy negyedikén mehessek dokihoz és hogy a család és a barátok is megtudják a jó hirt.


2. baba lesz hétfőn és tegnap teszteltem + at!!!!!


2010. szept. 25. 15:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm mindannyiotoknak és drukkolok a babát váróknak!


eddig a családomat ápoltam mert a férjem felfázott a gyakorlaton a kislányomnak folyik az orra.


nagyon örülünk a babának ezentúl már kevesebbet jövök mert ide a lelki sebek ápolgatása miatt is jöttem ilyen sokat és gyakran de most már minden kerek és szebb meg kerek a világ.


azért találkozunk még ....

2010. szept. 25. 20:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok Neked!Nekem is júliusban volt missedem és már mi is a babára gyúrunk.Nem tudom vajon sikerült e, nem tudom mikor kéne megjönnie...Ebben a ciklusomban volt 2 napig vizes folyásom kb. 1 hete, ilyen előtte soha sem volt.Reménykedem benne, hogy nekünk is minél hamarabb összejön.

Ja, és had dicsekedjek! A hugomnak csütörtökön született meg a kisfia!

2010. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves Carmen!

Nagyon gratulálok,én is olvastam,amikor írtál júliusban.

Remélem minden rendben lesz!:)

Én keddre nem várom,ha van egy kis energiád drukkolj nekem!

Második babára várunk mi is!

Pussza

2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
drukk és gratula!!!
2010. szept. 27. 12:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a drukkot!:)

Halkan mondom,hogy úgy fest nálunk is jön a 2. baba,de kedden a kontroll vérvételen minden kiderül.

Bár továbbra sem jött meg és vannak terhes tüneteim,úgyhogy csak egy picit aggódom!

Szorítsatok akkor is!:)

2010. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

megy a Drukk ezerrel !

:-))) halkan gratulálok Nektek.

2010. okt. 2. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!