Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamát keresek,...

12 hetes kismamát keresek, aki szívesen tartaná velem a kapcsolatot, és tapasztalatokat cserélhetnénk?

Figyelt kérdés
jan.4-re vagyok kiírva
2010. jún. 26. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én február elejére - még csak 8 hetes - de szivesen beszélgetek veled . 2. babámat várom. Debreceni vagyok .
2010. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szia!Én kedden voltam 12 hetes.Január 5-re vagyok kiírva.

Szívesen tartanám veled a kapcsolatot.

2010. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De örülök.

Ti hogy vagytok, én szerencsére nem hánytam, csak esténként volt hányingerem meg gyomorégés.

Csütörtökön voltam uh-on, 52mm volt a babám.

Kombinált tesztre kedden megyek.

Kedves második, te voltál már?

Ja és jó lenne keresztenveket használni.


sziasztok

Anikó

2010. jún. 26. 13:31
 4/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én Adri vagyok. 11+2 napos, január 15-re várom a második babámat! Hétfőhöz egy hétre megyek UH-ra. 10 hetesen voltam utoljára orvosnál, akkor 29mm-es volt a babóca. Én sem hánytam, nem is sokat émelyegtem. De többször előfordult barnás folyás sajna, amit valószínűleg a méhszájsebem okoz. Ezt most fedezték fel! :-(

Kislányt vagy kisfiút szeretnétek?

2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Anna vagyok, 13+3 hetes. december 31-re vagyok kiírva. 22-én voltam a 12 hetes szűrésen, minden rendben volt a babámmal. Sajnos a labor eredményét még nem tudom, de hamarosan az is meglesz. Mi kisfiút szeretnénk, de ha csajszi lesz akkor sem hagyjuk ott a kórházban :D. Ez csak vicc volt, a párom egyik haverja kérdezte meg, hogy ha lány azért még hazahozzuk?
2010. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Gyöngyi vagyok.Kedden voltam 12 hetes és akkor mentem uh-ra és 52,8mm volt,de azt hiszem ez a méret a fej tetejétől a popsi-ig van.Hál istenek egyik terhességemnél sem volt hányas csak egy picike hányinger.

Nekem most van egy fiam teljesen mindegy,hogy a második milyen nemű lesz.Ideálisnak lány lenne jó,viszont praktikuságból fiú.

2010. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!10 hetes leszek hétfőn,a babucim 22mm-es.A labor jó,de vashiányos vagyok.Hétfőn mennem kell a háziorvoshoz vele.Én is barnázgatok és néha van egy-két csepp vér is,nem tudom mitől lehet mert mindent rendben találnak.Jan.23-ra vagyok kiírva.Én kislányt szeretnék,a párom kisfiút :)

Dóri

2010. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy ilyen sokan írtatok.

Nekem izgalmas napon most a babával és az apukájával együtt.

Ma vagyunk 13 hetesek, és most voltunk down szűrésen.

Az uh jó volt, a vérvétel már kevésbé :)

Aki közületek kapott már eredményt leírná, hogy hogyan kapta meg. nekem most azt mondták, hogy majd a dokim kapja meg. De a védőnő valamilyen sms-ről beszélt, hogy úgy kapok egy kódot, amivel megnézhetem. Most akkor hogy is van?


köszönöm

2010. jún. 29. 13:48
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezek lettek az eredményeim, megnéznétek?


CLR 71MM ülőmagasság

NUCHA 2,3MM takaróredő

BPD 23MM fej hossza

FL 8MM combcsont


AZ ULTRAHANGON AZT MONDTÁK, HOGY JÓ, DE A NETEN KICSIT NAGYOBB MÉRETEKET TALÁLTAM A 13. HÉTRE ÍRVA


KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET

2010. jún. 29. 13:49
 10/18 A kérdező kommentje:

Írtátok, hogy fiú vagy lányt szeretnétek.

Nálunk mindenki lány mellett voksol, főleg anyukám, mert mellettem még két öcsém van, és elege van a férfiakból :)

A férjemnek és nekem mindegy, csak egészséges legyen.

Első baba lesz, tehát bármelyik nemű jöhet.

Bár a lányokat szebben lehet öltöztetni, és lehet, hogy elsőnek nekem is könnnyebb lenne egy lánnyal bánni.

De ha kiderül, hogy fiú vagy lány, akkor írok.


Nevet választottatok már?

Nálunk a Rozgonyi Alexandra és a Rozgonyi Dávid a befutó.


Sziaszotk

2010. jún. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!