Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszak az eredményeim?...

Nagyon rosszak az eredményeim?! Rettegek! Valószínű, hogy beteg a babám?!

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok borulva.

Nagyon rossz lett az afp leletem: 0,45

Négyes teszt 1:35 Down szindrómára.

Azonnal soron kívüli magzatvízvételre megyek.

Szinte biztos vagyok, hogy beteg a babám.

El sem tudjátok képzelni, hogy milyen fájdalmat érzek.


Esetleg volt valakinek hasonló rossz eredménye és egészséges babája született?



18 hetes kismama vagyok és meg kell szülni, ha beteg


2010. okt. 8. 14:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 kisnita ***** válasza:
100%

húú hallod ezt most megkönnyeztem...

Nem tudok mit írni csak azt, hogy legyetek nagyon-nagyon-nagyon boldogok!!!

2011. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Sok boldogságot kívánok nektek!
2011. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon örülök, hogy egészséges a babátok. Én is ilyen ideges lettem volna a helyedbe.Legyetek boldogok!
2011. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Integrált teszttel kapcsolatban voltak hasonló kérdések. Emlékszem, írta az egyik kismaam, hogy 1:5 volt a Down szűrés eredménye, és egészséges babája született. Csináltasd meg a vizsgálatokat! Szorítok érted!
2011. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Most olvastam, korábbna írtad a kérdést. :)
2011. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
0%

Szia!Ezt csak érdekességképpen irom le:

Én bölcsődében dolgozom, és nálunk az egyik kislány Down-szindrómával született holott az összes vizsgálati eredménye rendben volt, semmi baj nem volt az anyukájának a terhesség alatt és az összes vizsgálat jó eredményt mutatott. Na ez akkor hogy lehet?


NE AGGÓDJ! ÁLLJ POZITÍVAN A DOLGOKHOZ! REMÉLEM MINDEN RENDBEN LESZ? SZORÍTOK NEKED!!!

2011. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

Jajj most látom én is, hogy régi a kérdés!

Örülök neki, hogy végül minden rendben van, és egészséges babád született!

gratulálok, és jó egészséget kívánok nektek!:)

2011. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, gratulációt. Nektek is sok boldogságot és egészséges babát kívánok!!!!

Azért is emeltem ki a kérdésemet, hogy lássátok, hogy vannak csodák, rossz eredményből is lehetséges egészséges baba!

2011. ápr. 9. 21:43
 49/67 anonim ***** válasza:
Bár én nem írtam, nem is láttam a kérdésedet anno, de most végig olvastam és nagyon megható volt számomra. Én is ugyanilyen ideges lttem volna, ha a fiamnál ilyen eredmények lettek volna. Gratulálok a babádhoz, továbbra is jó egészséget kívánok nektek!
2011. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon örülök, gratula nektek!

Én csak olvastam annó a kérdésed, de nem válaszoltam, mert sajnos nekem volt egy terhességem, amit meg kellett szakítani kr. rendellenesség miatt:-(

Jót nem tudtam volna írni, így csak lapítottam, és szorítottam, de most nagyon örülök nektek!!!(amúgy azóta már nekünk is van egy édes kislányunk, már 8 hónapos)


Leírod, hogy mi volt végül? Jó lett az amniocentézis eredménye, így megtartottátok, vagy hogy s mint volt?

2011. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!