Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de párom nem...

Terhes vagyok, de párom nem szeretne gyereket (nincs rá konkrét oka csak nem akarja) viszont én nem szeretném elvetetni, mit csináljak??

Figyelt kérdés

6hetes terhes vagyok, már mikor megtudtuk párom határozottan megmondta hogy ő nem akar gyereket(nem mond konkrét okot hogy csak annyit hajtogat hogy ő nem akar kész ennyi), de ha meg is tartom ő max pénzzel támogatja, viszont én nem szeretném hogy apa nélkül nőjön fel :( rá nem szeretném erőltetni de tudom nagyon megbánnám és nemtudnék ugyan úgy a páromra nézni hogy nemtudtuk megbeszélni mert csak a vita ment belőle. Én 20 éves vagyok ( tudom nagyon fiatal)

Párom 28 :(



márc. 26. 18:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtartod, egyedülálló anya leszel. Ennyi. Más opció nincs.
márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%

Ha van jövedelmed és hely ahol tudsz lakni, akkor egyedül is tudod válalni. Az ő véleményét úgyse tudod megváltoztatni.

Ha ennyire nem akar gyereket, akkor miért nem védekezik?

márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
69%
Nemis értem hogy tudsz egy ilyen fervivel kapcsolatban lenni! Miert nem vedekeztetek akkor ha ennyire nem kell neki gyerek. Inkabb vetesd el. Szerintem ne szulj egy olyan gyereket akinek nem lesz apja (valoszinuleg). EGy ido utan ugyis kifog jonni hogy az apja a hata kozepere se kivanta ot. Es ha meg benne is marad a kapcsolatba akkor is ilyenekbol lesz az depresszios alkoholista ember aki terrorizalni fogja a gyereket ami ugye traumakhoz vezetne a csalad szamara.
márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
24%
Tartsd meg, ilyen pasival én nem is akarnék együtt maradni, de a gyereked mellett tarts ki tuzon-vizen at
márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ezek a lehetőségeid vannak:

- elveteted és elhagyod,

- elveteted és vele maradsz,

- megtartod és örökbe adod,

- megtartod és egyedülálló anyaként neveled (ha ő az apa akkor köteles lesz gyerektartást fizetni, és joga lesz a láthatáshoz, de ez utóbbit kikényszeríteni nem tudod, ha nem akarja).


Én most nem ostorozlak azzal, hogy estél teherbe, ha nem terveztetek gyereket, mert bár megesik az néha minden óvintézkedés mellett is, de a kérdésfeltevésből nekem az jön le, hogy nálatok valami nagyon félrement a kommunikációban/valaki nem volt őszinte stb., szóval inkább azt mondom, hogy vondd le a megfelelő következtetést: ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek (a megszakításos módszer nem védekezés). Tetszik vagy sem, te vagy a nő, a te testedről van szó, ha beüt a krach, elsősorban a te érdeked, hogy RAGASZKODJ a védekezéshez.

márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Édes világ! Klassz ember az ilyen, aki megcsinálja de nem akarja.

De amikor szexeltetek, akkor azért ugye tudta már, hogy nem a gólya hozza? Miért nem húzott gumit?

márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Ne tedd tonkre az eleted, ne akarj direkt egyedulallo anya lenni, mert az borzasztoan nehez, ha nem muszaj, ne valaszd 20 evesen ezt az utat.

Es most meg azt mondja, hogy penzzel tamogatna, ez a valosagban ugy fog kinezni, hogy fizet majd 40-60 ezer forintot jo esetben, amennyit kb megitelnek a birosagon aztan csokolom. Ilyen arak mellett ezt a hajadra is kenheted kb.

márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%
Na a nagy nővédők,és a csaj miért hagyta gumi nélkül??Miért tette szét a lábát ha tudta hogy a férfi nem akar gyereket??Fogamzásgátló??Két ember kell ehez,mindketten hibáztak.Ebből senki sem jön már ki jól.Se a csaj,se a pali,se a gyerek.
márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

Te tudod, mit akarsz. A kapcsolatnak úgyis vége lesz, ha elveteted, ha nem.

Én a pasit dobnám, a gyereket megtartanám. Mondjuk 20 évesen gondolom, nincsenek meg az anyagi feltételei.

márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartanám meg... Viszont őt elhagynám ezek után. Nagyon fiatal vagy még... Szeretnéd imádnád ebben biztos vagyok... De előtted az élet... És megvan a lehetőséged, hogy találj egy olyan embert aki szeretni fog igazán, és szeretne tőled gyereket akit együtt tudtok majd nevelni, és akár leis élitek az életeteket együtt. Nincs rá garancia, hogy gyerekkel találsz majd egy olyan társat aki sajátjaként szereti. Apa nélkül nőttem fel nevelő apával... Nagyon nagyon hiányzott, hogy legyen apukám.... Mikor láttam a többi gyereket,hogy igazi családjuk van szörnyen éreztem magam... És a mai napig elkísér pedig már közel vagyok a 30hoz. Ez az én véleményem . Bárhogy is döntesz sok örömet kívánok az életben. De 20évesen 0 háttérrel ne rontsd el a gyereked és a saját életed se.
márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!