Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is reagált így a frontra?

Más is reagált így a frontra?

Figyelt kérdés

Pár napja megéreztem a frontot. Délutántól hajnalig szenvedtem. Iszonyatos hasgörcsöm volt, a méhszájam , a szeméremcsontom, és a fejem is fájt. Elkezdett nagyon gyakran és erősen mozogni a babám, vagy 3-4x tuti átfordult. A legrosszabb, hogy nagyobb mennyiségű hüvelyvàladékot termeltem, és elkezdett folyni a tejem. Igaz , inkább csak az egyikből. Elázott teljesen a felsőm is. 31 hetes vagyok.


Nektek is volt hasonló?


ápr. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
39 hetes vagyok, eddig minden frontot megéreztem, ezt most annyira nem. Fáj az oldalam, de igazából csak ennyi. Viszont mindenki másként reagál, ne aggódj.
ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem fronttól függetlenül 18. héttől folyt a tej. Napközben már melltartóbetéttel jártam, este törülközőkön aludtam 😅
ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
nekem aurás migrénem van a hideg fronttól, görcsölök, kínlódok. Bár még csak 11 hetes leszek, az első babával nem szenvedtem így. A tejcsi folyás oké, a görcs ha nem múlik akkor menj el orvoshoz. Fotózd minden nap a hasad oldalról, ha ereszkedik menj be, nézzenek rá.
ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva, de köszi :D
ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!