Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüdőérlelő? Meddig hat?

Tüdőérlelő? Meddig hat?

Figyelt kérdés

25 hetesen kaptam tüdőérlelőt fenyegető koraszülés miatt. Azota hál’ istennek nem indult be a szülés . Jelenleg 31 hetes vagyok és ismét a korházban vagyok, görcsök nélkül , de megfigyelés alatt. Most nem akarnak adni tüdőérlelöt.

Miert nem adnak ha mar elmult a hatása az előzőnek? Nem értem…

Azt mondja az orvos , most nincs szükség rá.

És ha beindul megint a szülés egy hétmulva és késő lesz már beadni akkor mivan? Én ezt nem értem. 🫤

Meddig tart egyebkent a hatasa ? en ugy tudom 2-3 hét?!



ápr. 6. 22:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ertem, hat koszi a valaszt 🙂 akkor most aggodhatok hogy mi lesz.🤨
ápr. 7. 08:34
 12/15 A kérdező kommentje:

Megkaptam a valaszt ez egyik orvostol. Azert nem adnak most tudoerlelot mert nem latjak ,hogy 48 oran belul szules lenne es a masodik adag tudoerlelotol novekszik az agyi parezis eselye. Csak szukseg eseten adnak ha baj van.


Sote I.

ápr. 7. 13:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Agyi parezis,ez mi, te joisten. Nekem ilyet nem mondtak, beadtak automatikusan.
ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem én többször kaptam, mint kettő, nem mondtak semmi mellékhatást, ez valami ritka dolog lehet, ja és nem lett semmi baj
ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hat ezaz , ahany orvos annyi velemeny….. 🫤

Meg egy intezmenyen belul is..

ápr. 7. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!