Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el otthon hogy...

Hogy mondjam el otthon hogy 15 évesen 16 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A héten írtam ki kérdést...mindenki kamunak nyilvánította viszont nagyon is komoly kérdés volt.....Sajnos a választ az akkori kérdésemre megkaptam és kiderült 16 hetes terhes vagyok és nem tudom elvetetni már....a baba az esemény utáni tabletta bevétele ellenére megfogant, utána pedig 2 szer rendesen menstruáltam, nem tudtam hogy terhes vagyok csak miután ebben a hónapban hiába vártam hogy megjöjjön derült ki a dolog...éreztem persze hogy nincs rendben valami és ma a nőgyógyász alá támasztotta a terhességet :S

Hogy mondjam ezt el Anyuméknak ?? A Barátommal nagyon szerelmesek vagyunk de nem tudom neki sem elmondani.....én komolyan nem értem hogy történhetett ez meg....Adjatok tanácsot!....Gondoltam arra is már hogy ameddig lehet titkolni fogom....


2010. dec. 3. 21:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
25%
ez tuti kamu...szorakozzal mashol
2010. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogy elhiggyjük,hogy nem csak kamu a kérdésed..jobb,ha lefotózod,és bemásolod az ultrahang,vagy a vizsgálat eredményét..persze a neveket letakarva.Így nem fog kételkedni senki a szavaidban.

Ha pedig komolyan gondolod,hogy örökbe szeretnéd adni a babát,akkor a Gólyahír egyesület szívesen segítségedre lesz!Ott bátorítást kapol abban,ha meg szeretnéd tartani,de akkor is ha végképp az örökbeadás mellett döntöl!Vedd igénybe segítségüket!

mi is az Ők segítségével fogadtuk örökbe kisfiunkat,akit nagyon imádunk!:)

[link]

Itt találsz telefonszámot,elérhetőséget!

..és beszélj szüleiddel..biztosan meg fognak érteni..hisz a lányuk vagy,és bízom benne,hogy segíteni fognak a döntésedben!

2010. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok..csak egyet nem értek...vizsgálat előtti napon azt írtad,hogy a doki délután rendel,mert délelőtt ultrahang van..akkor mégis,hogyan tudtak megultrahangozni?
2010. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezett valamit. Lehet, hogy kamu. De mi van ha nem? Rásütjük, hogy nem igaz és nem próbálunk segíteni? Szép...
2010. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerintetek kamu akkor miert foglalkoztok vele?
2010. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
www.valsagterhesseg.hu
2010. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

13:10!

Nálunk is van ez így, hogy délelőtt uh van, amit nem orvos végez hanem szonográfus és a doki délután rendel. A doki vizsgálhat és ultrahangozhat is, de a szonográfus csak uh-t néz. Bár oda időpont szokott kelleni vagy sürgős eset.

2010. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

ha terhes vagy akkor nem irigyellek :(((

ennyi idősen nagyon nehéz lesz, valószínűleg a suliból ki kell maradnod, ha örökbeadod egy életre ott lesz benned, hogy van egy gyermeked valahol a nagyvilágban. később mikor felnőtt leszel és születik egy tervezett babád, gondolom lelkiismeret furdalásod lesz, mert őt fel tudod nevelni.


ha megtartod akkor se te fogod nevelni hanem anyukád mert lássuk be, te még nem vagy kész az anyaságra, tanulnod kell, szórakoznod, kiélni magad, felnőni.


szóval a legjobb ha könnyes szemmel, megbánó arccal most azonnal anyukád elé állsz és elmondod, hogy mi van.


egyébként az a durva, hogy az abortuszról (tényleg megcsinálnák neked még), örökbefogadásról és a megtartásról is csak anyukád dönthet hivatalosan, nyilván az már megint más kérdés, hogy milyen kapcsolat van köztetek, rád bízza-e a döntést.


párodnak is mondd el, neki se lesz könnyű, azon túl, hogy apa lesz, kap egy feljelentést is mivel kiskorú vagy... reméljük nem kerül börtönbe de gondolom ezzel számolt mielőtt lefeküdt veled


nagy szarba keverheted a szeretteidet ha titkolózol, fel kell nőnöd most!

2010. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát most oszthatnám itt az észt, de minek?!

Örülök neki hogy nem csak arra gondolsz hogy neked mennyivel egyszerűbb lenne ha elvetetnéd, hanem arra is hogy ez a baba már eléggé kifejlett....

Az örökbe adáshoz sok erőt, és sikert!

Rengetek házáspár bármit megtenne egy babaért!

2010. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Szia, elmondtad már a szüleidnek? Vsz hogy az elején kiakadnak, de ahogy megszokják a gondolatot, biztos, hogy a segítségedre lesznek és számíthatsz rájuk mindenben! Még az is lehet, hogy anyud kvázi felneveli helyetted! Csak pozitívan ne félj! Benned egy Élet dobog, nincs ennél nagyobb csoda a világon. Ha örökbeadod, akkor is biztos szép élete lesz, hiszen mennyien várnak kisbabára!
2010. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!