Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el otthon hogy...

Hogy mondjam el otthon hogy 15 évesen 16 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A héten írtam ki kérdést...mindenki kamunak nyilvánította viszont nagyon is komoly kérdés volt.....Sajnos a választ az akkori kérdésemre megkaptam és kiderült 16 hetes terhes vagyok és nem tudom elvetetni már....a baba az esemény utáni tabletta bevétele ellenére megfogant, utána pedig 2 szer rendesen menstruáltam, nem tudtam hogy terhes vagyok csak miután ebben a hónapban hiába vártam hogy megjöjjön derült ki a dolog...éreztem persze hogy nincs rendben valami és ma a nőgyógyász alá támasztotta a terhességet :S

Hogy mondjam ezt el Anyuméknak ?? A Barátommal nagyon szerelmesek vagyunk de nem tudom neki sem elmondani.....én komolyan nem értem hogy történhetett ez meg....Adjatok tanácsot!....Gondoltam arra is már hogy ameddig lehet titkolni fogom....


2010. dec. 3. 21:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%

Azt veszem észre,hogy mióta valaki felhozta,hogy kamu kérdés,azóta a kérdező sem reagál...


Elgondolkoztató....

2010. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Nagyon eltűntél.
2010. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
lehet megmondta hogy terhes! :)))
2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem milyen eddigi életet adtok fel?itt vagyok én is 18évesen pár hét és szülök,és nem éreztem soha azt,hogy valami hátrány érne azzal,mert túl korán lettem terhes.szerintem nem vesztettem semmit.én mióta várjuk a pici kislányunkat komolyan mondom nektek 100000* jobban és boldogabbnak érzem magam.úgy vagyok vele (igaz nehezebben)de a babucim mellett is tudok majd tanulni meg élni az életem.szerintem egy baba nem tragédia,hanem az élet legjobb dolga.vagy csak én vagyok ebben a témában ilyen derűlátó?
2010. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem mit döntöttél? Mi nagyon szeretnénk babát örökbe fogadni. Ha még nem döntöttél szívesen segítenénk Neked.

2011. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Velünk is ez a helyzet..évek óta várunk, hogy babánk lehessen.. :(
2011. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
.
2018. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Így 8 évvel később kérdezem:Mi lett a babával?
2018. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Mi lett?
2019. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!