Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen nincs előtejem ez...

35 hetesen nincs előtejem ez nem baj?

Figyelt kérdés

Félek , nehogy ne legyen majd tejem sem.

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 4. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az előtejnek nincs köze a későbbi tejhez.

Volt ismerősöm, akinek nem volt egyáltalán, mégis tudott szoptatni nagyon sokáig.

2010. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a terhesség alatt egyáltalán nem volt előtejem. Amikor megszületett a picúrom, rögtön a mellemre tették, elkezdett cumizni, de gondoltam, biztos nem jön semmi belőle. Mondtam is a szülésznőnek, hogy nekem nem volt előtejem, erre megnyomta a mellbimbómat, és láss csodát, folyt ki belőle a sárgás színű kolosztrum :-) Amúgy bőven volt tejem később is. Minden jót és boldog babavárást!
2010. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja szültem. Nekem sem volt semmi. De ahogy megszületett, beindultak a dolgok. Cicire rakták, ő meg csak szívott és szívott. 2 nap kellett, hogy meginduljon rendesen addig csak a nagyon értékes sárga előtej jött és az pontosan elég az üveggolyónyi gyomrocskának.
2010. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ennyi idős terhes vagyok, és nekem sincs, de most megnyugtattak a válaszolók.

Remélem mindketten sokáig tudjuk majd szoptatni a kicsi babáinkat.

Te hogy érzed magad? Én már nehezen vagyok, és a lábam is nagyon dagad. De pihenni nincs időm, mert sok a munka.

Írj magadról és a babádról pár sort, ha nem gond.


szia

Anikó

2010. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2010. dec. 4. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Tényleg nincs semmi összefüggés, ez egy tévhit.Nekem a terhesség alatt nem volt semmi, de én örültem is neki, hogy nem jön semmi a mellemből.Császáros voltam, de a 3. napra volt tejem rendesen, előtte pedig előtejem.Most 3 hónapos a pici, és szoptatom azóta is.Semmit nem kap az anyatejen kívül, és bőven elég neki.Most még örülj neki, nem túl kellemes, amikor folyik a padlóra, csöpög a gyereked ruhájára, a te hálóingedre stb. Az nem igaz, hogy már terhesen kell lennie előtejnek!!
2010. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!