Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen már folyhat az...

22 hetesen már folyhat az előtejem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is folyt, a 30. hétre már szinte csak törülközővel tudtam aludni. Doki azt mondta, nem baj.
2011. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lényegében jó, nem? Mert azt olvastam, hogy minél hamarabb elkezd folyni, annál több lesz, nem?
2011. jan. 26. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a között, hogy mikor kezd el szivárogni az előtej, és hogy szoptatás alatt mennyi tejed lesz. Van olyan barátnőm, akinek már a 20. héten elkezdett szivárogni a tej, de a babát kb. 2 hétig tudta csak szoptatni. Ellenben olyan is van, akinek egyáltalán nem volt előteje, szülés utáni 2. napon viszont olyan mennyiségű teje lett, hogy alig győzte fejni.
2011. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem a doki azt mondta, hogy van összefüggés, de persze a szoptatás sikeressége nem az előtejtől függ. Az csupán megalapozhatja. Egyébként én császárral szültem, mégis ömlött a tejem rögtön, soha nem kellett tápszer, 6 hónapig kizárólag csak szopott a babám, és 21 hónaposan kellett leválasztanom a veszélyeztetett terhességem miatt.
2011. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem mar 20 hetesen szivargot az elotejem...most 37 hetesen pedig csak ha furdok es megnyomom egy kicsit akkor jon.sokkal tobb volt 20-25 hetesen mint most..ERDEKES
2011. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!