Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok 17 évesen....

Várandós vagyok 17 évesen. Elmúlok 18 éves, mire megszületik a babám. Szüleimnek hogyan mondjam el? Szeretném megtartani, viszont a szüleim nem mostanára terveztek tőlem unokát.

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 15:41
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a gyermekeket. Édes testvérem sajnos nincs, de 17 év elteltével beletörődtem. Egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy a babámat elvetessem. Okkal fogant meg s okkal is fog megszületni. Jó helye lesz nálam/nálunk. Most már tényleg mihamarabb közlöm az örömhírt, hogy szaporodik a család. :)
2010. dec. 5. 18:20
 12/47 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom miért kell lepontozni azt, aki az abortusz ellen van, pláne úgy, hogy a kérdező kijelentette már, hogy NEM akarja elvetetni!! Vagy talán valaki arra akarja rábeszélni?? Mindenki döntsön a saját életéről! Úgy imádom az ilyen okosokat, menjenek a p....ba!
2010. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenki kiváncsi pocakodra pocakfotodra eredményeidre méretek
2010. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
87%

Az apáról még nem írtál..mesélj mi újság van vele? Ő hogy áll a dologhoz stb...:

Én is fiatalon szültem, 19 évesen lettem terhes. Azóta 14 év telt el, mai napig együtt élünk az apukával, aki azóta a férjem.:) Neked is sok boldogságot!

2010. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Az apuka sajnos nem akarja, ami nagyon szomorú. Akkor is lesz a kisbabámnak apaképe, tán még jobb is, mint a biológiai apa. Sok nőnek nem adatik meg 1 gyermek sem, nekem szerencsére megadatott. Akkor miért kéne megszabadulnom tőle? Nagy boldogsággal s szeretettel várom/várjuk.
2010. dec. 6. 10:51
 16/47 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Grat a babához! Szerintem, ha nem is ilyen korai unokát akartak a szüleid, mindenben támogatni fognak! Az, hogy az apuka nem akarja...ennél csak jobbat találhatsz neki! Szerintem ezt hívják úgy, hogy valaki vállalja a felelősséget a tetteiért, nem az ha rögtön fut abortuszra.

31/1 hkm

2010. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
76%

A válaszaidból ítélve nem vagy egy önző lüke gyerek! Gratulálok a felfogásodhoz, szép dolog, hogy így gondolod. A szüleiddel mindenképpen beszélj, mert ez nem tréfa, szükséged lesz rájuk. Ha nem vagy rákényszerítve, ne vetesd el. Én anno 19 évesen megtettem, és utána hosszú éveket kellett várnom, mire újra megadatott, hogy babát várok, és sajnos a terhességem sem probléma mentes, részben az abortusz miatt.

24+3 hkm

2010. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Jadwiga ***** válasza:
92%
Nagyon örülök, hogy nem veteted el a gyermeket. Én személy szerint imádkozni fogok értetek! Találd meg majd életed párját, és fogadják jól a szüleid a hírt.
2010. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a véleményeket! :)
2010. dec. 6. 18:07
 20/47 anonim ***** válasza:
89%

Én is 18 évesen lettem terhes. Az abortusz lehetősége bennem sem vetődött fel. Összeházasodtunk a baba miatt az apukával, de 2 év múlva el is váltunk. Elég nehéz volt az elején,de a szüleim sokat segítettek. Azóta eltelt közel 10 év, megtaláltam a páromat, akivel közös babánkat várjuk most. Amiket írtál,abból egy számomra nagyon szimpatikusan gondolkodó lány vagy. Mondd el a szüleidnek minél hamarabb a hírt és meg fogsz könnyebbülni, utána pedig jöhet a boldog babavárás. A NAGY Ő pedig majd megtalál, ha itt lesz az ideje,a baba nem lesz akadály.

Sok Boldogságot! 16 hetes kismamai

2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!