Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vadász Péter ( Tata,...

Dr. Vadász Péter ( Tata, Komárom) szülész nőgyógyászról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ezzel darázsfészekbe nyúlsz...

Én hallottam kismamát, aki nála halt bele a szülésbe, van, aki dicséri.. Én nem őt választanám.. Tatai

2011. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én jártam hozzá egy időben. Igazság szerint csak annyi problémám volt vele, hogy pl. hüvelyi folyással, viszketéssel mentem hozzá. Vizsgálat nélkül felírta a gyógyszert gombás fertőzésre. Ha már orvoshoz megyek, szeretném, ha meg is vizsgálna...
2011. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretném a doktor urat rágalmazni,se a renoméját, se a presztízsét a földbe döngölni, de volt egy pár "szülészeti bakija" , aminek nagyon csúnya vége lett.
2011. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nála születtek az ikerlányaim,spontán szüléssel(2005) és semmi gondom nem volt vele soha már kb 10éve ő az orvosom.A hüvelyfertőzésemből 3 tatabányai doki nem tudott kigyógyítani hónapokig,ő vett kenetet és az első gyógyszertől elmúlt.(Rá két hétre ujabb kenet vétel,már negatív volt)
2011. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából csak az zavar kicsit, hogy elég flegma volt, grimaszolgatott.
2011. jan. 18. 11:14
 6/17 anonim ***** válasza:
azt kevesen tudják hogy volt egy komolyabb betegsége(talán agyvérzése)azóta ilyen érdekes az arca.Egyébként nem egy kedvességéről elhíresült ember viszont szakmailag ott van nagyon!(szerintem)Rókayról detto ez a véleményem!!
2011. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Bár már nem aktuális a dolog, mert régebbiek a hozzászólások, de azért szeretném leírni a véleményemet.

Szóval én maximálisan ajánlom mindenkinek a Doktor Urat! Most szültem nála szeptemberben, és neki köszönhetem, hogy nem maradtam ott.

Lehet, hogy nem a kedvességéről híres, bár szerintem a humora első osztályú, viszont orvosként a legjobb a kórhàzban.

Én továbbra is Őt ajánlom, ha valaki megkérdez.

2011. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod,hol és mikor van magánrendelése. Te magánrendelésre jártál hozzá,vagy sztk.
2011. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Tatán rendel, a Váralja úton. Magánrendelésére jártam, viszont volt pár eset, amikor a kórházba hívott be ultrahangra, mert elmondása szerint ott jobb a gép, mint a magánrendelésén. Természetesen a kórházban nem fizetsz az ellátásért. Melyik orvos teszi meg ezt?

Sztk-ba mindenképpen kell járnod, mert Ő nem adhat bizonyos beutalókat, és tudomásom szerint a kórház májusi bezárása miatt ő nem rendel többet ott.

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, nem vettem észre, hogy írtál!:)

2012. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Látom elég vegyes hozzászólások születtek. Nekem az a véleményem, hogy ha nem magánra jársz hozzá emberszámba sem vesz. Én az elsőt 8 éve nála szültem és végéig magánrendelésre jártam. A szülésnél nem törődött velem. Nem tudom milyen hangyától Felháboritó és bunkó. Soha többé nem akarom látni...
2012. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!