Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok szolizni terhesen?

Szoktatok szolizni terhesen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Amúgy se, de árt a babának is nem csak az anyának.
2011. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nittababy ***** válasza:
57%
a szolizást felejtsd el nagyon káros a kicsire nézve és azt gondolom a gyereked többet ér a szépségednél vagy nem??
2011. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Épelméjű, babájáért aggódó állapotos anyukának ilyen eszébe sem jutna!
2011. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nem.(de én előtte sem)

Amúgy kérdezd meg az orvosodat róla,ha te szeretnél. Ha kiírnám,hogy terhes vagyok és szaunázni fogok üdülés alatt,kb 10-en esnének nekem,hogy ilyen-olyan felelőtlen kismama vagyok,és különben is medencében úszni ilyenkor,húúú. Ehhez képest az orvosom azt mondta,hogy mindent csinálhatok nyugodtan, annyi,hogy a termálvizeket kerüljem...

Szóval bármi ilyen "gondom"van én az orvostól kérdezem,benne jobban bízom,mint arctalan emberekben...

2011. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
...akik ráadásul sokszor rosszindulatúak(teszem hozzá az utolsó válaszoló mondatához.Különben vannak bio szolik(pl.az Őrs Vezér téren).Ami miatt nem ajánlják,hogy a meleg vérbőséget okoz,és az vetéléshez vezethet(mint a láz is).Sztem is kérdezd a dokit.Én 2 gyereket szültem,de nem jártam szoliba a terhesség alatt(különben szoktam)
2011. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

BETEGEK VAGYTOK??

A szolárium felmelegíti a magzatvizet!!!!!!

Ugye nem kell mondanom mik lehetnek ennek a következményi!!!!

2011. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem ajánlott!!Még pár percre sem,ezt a kis időt ki kell bírjuk,egy gyerek lemondásokkal is jár.
2011. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy elnéztem, Rubint Réka igen.
2011. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy melegíti fel a magzat vizet! Akkor te napra sem mész? És ha meleg vízbe fürdesz? Mi van nyáron a 40 fokban? Ugyan már! Ha káros biztos nem azért mert a magzatvizet melegíti!
2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukám ellenzi (nagyon), a dokim azt mondta, menjek nyugodtan. Persze mértékkel. Én az anyajegyeim miatt inkább lemondok róla, pedig rémisztően fehér vagyok már. Alapozó, önbarnító ezek maradnak.
2011. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!