Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szolizni? Még...

Terhesen lehet szolizni? Még nagyon az elején vagyok. Kb 3 hetes.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
persze de 3 hetes terhesség?az a mensi elötti hetet jelenti.
2011. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lehet.


3 hetes ? ebbe nem belekötni akarok de 3 hetes terhességet még nem is tudsz biztosan. elszámoltál valamit .

2011. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elszámolta, csak lehet,hogy ő fogantatástól számol,mert tudja az időpontját!:) Egyébként lehet, bár én nagy szolis vagyok/voltam, de én nem mertem! Most jön a sok nap, inkább kiülök kicsit az udvarra!
2011. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

én sem akarom túlzásba vinni max hetente egyszer kb 6 perc...

az utolsó mensim április 5én jött meg és most május 5én semmi...8 án csináltam tesztet pozitív...meg tegnap is és az is...(biztos ami biztos)

szóval valamikor ápr közepén eshettem teherbe sztem:))

2011. máj. 12. 08:54
 5/20 Edit12 ***** válasza:

Szolizás ügyben sztem kérdezd meg az orvost. Én úgy hallottam, nem ajánlott! Én nem mertem, sőt most sem megyek. Én még a napsütéstől is óvom a pacakomat!

26hkm

2011. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a napsütés az sajnos nálam is kizárt,mert az már károsabb mint a szoli...sajna...na majd megkérdezem a dokit is
2011. máj. 12. 09:04
 7/20 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, hogy szolizni nem lehet!
2011. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A szolizás nem ajánlott,mégpedig azért mert:


1. Nincsen felmérés arról,hogy van-e hatással,és ha igen milyen hatással a fejlődő embrióra az UV fény.


2. A magas hőmérséklet NEM tesz jót a babának,sőt,kifejezetten káros. És mivel a szoláriumban rövid idő alatt is hamar megemelkedik a test hőmérséklete,ezért egyáltalán nem ajánlják már emiatt sem.



/Én is ki vagyok akadva,hoyg csont fehéren - és pattanásosan - kell nekivetkőznöm a nyárnak,de egyáltalán nem érdekel,mert a hiúságom miatt nem kockáztatnám a babám egészségét/

2011. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9.30-as vagyok,még annyi hogy szerintem kb 5 és fél hetes terhes vagy minimum,nem 3!!!
2011. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
NEM lehet szolizni terhesség alatt! A fejlődésben lévő babának ártalmas, a magzatvízben úszkáló babának is nagyon veszélyes, mert a magzatvíz felforrósodik tőle!!!! Ha napoztok, akkor is tegyetek egy fehér vízes törölközőt a pocakotokra, és mindig cserélgessétek ha már felmelegedett!!!! Nődoki mellett vagyok asszisztens, sok kismama kérdésére válaszoltam most, akik feltették a rendelőben is! Ne tegyétek ki veszélynek azt a kis életet!
2011. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!