Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szolizni?

Terhesen lehet szolizni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
NEM!
2009. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szoliztam kb. 28.hétig utána már baromira nem volt kényelmes háton feküdni, de addig semmi bajom se lett 5 perc szolitól.

Foltos se lettem, meg terhességi májfoltok se jöttek ki rajtam. Persze elvileg azt mondják nem szabad, ájulás meg ilyesmi miatt.

De mondom, nekem semmi bajom se volt, meg jónéhány barátnőmnek se.:)

2009. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szolizok, csak az utcára megyek ki 15 faktoros arckrémmel bekenve, mégis tiszta májfolt az arcom. Lehet, hogy bőrtípus függő, hogy kijön-e a májfolt.
2009. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim és a védőnő is azt mondta, hogy csak módjával ugyan, de lehet - lévén hogy ami jó a mamának az jó a babának is. Én olyan 1-2 hetente jártam alkalmanként 9 percre egészen a 38. hétig. Most 6 hónapos a kisfiam és nála egészségesebb gyereket még nem láttam.


De tudod, ahány ember, annyit mond... Erre mindenkitől mást fogsz hallani, szerintem ha Neked jól esne, menj nyugodtan.

2009. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha 10 percnél kevesebb ideig szolizol (vagy legalábbis 10 percnél nem tovább) akkor nem lesz semmi baja a babónak, mert ennyi idő alatt nem tud átforrósodni a magzatvíz. Én 3* voltam azt hiszem, de biztos, ami biztos csak 5 percre mentem. Szerencsére már jó idő van, arcomat, karomat éri a nap és valahogy mióta ilyen szépen süt sehol se vagyok hulla fehér. Én mondjuk többet nem megyek szoliba a manóval, mert pont ma volt az, hogy ültünk egy padon a párommal és olyan szépen sütött a Nap, hogy kidobtam a pocimat a póló alól. Abban a pillanatban elkezdett rugdalni a manó és mikor visszahajtottam a pólómat abba is hagyta. Szerintem ennyi idősen már érzékeny a fényre. Én úgy gondolom, hogy egyrészt te érzed mi esik jól, másrészt a babó úgyis jelez, ha valami nem tetszik. A lényeg, hogy mindent csak mértékkel.
2009. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja! 20 heteske. Utolsó voltam.
2009. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is úgy tudom, hogy nem. De látom megoszlanak a vélemények.Mindenesetre sztem takard le a pocakodat.
2009. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes km vagyok és heti 1-2 alkalommal megyek be a szoliba 12 percre. A védőnénim meg a doktornénim is azt mondta, hogy ez még belefér ha meg már nem esne jól akkor nem mennék. De egyenlőre a babó is élvezi mndig kidugja a hátát melegedni. :-)))
2009. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN!

HÁt már a sok hülye tini is elviselhetetlen, de az hogy a termes kismamák befekszenek egy szoliba ami rohadtul sugárzik, és kiteszik a magzatot a rákkeltő sugaraknak, szörnyű....

Most tényleg fontosabb hogy barna legyél mitn az hogy a gyerek és a te bőröd egészséges legyen?

2009. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!