Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésnél milyen érzésteleníté...

Szülésnél milyen érzéstelenítések vannak? Én választhatok? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Ha nincs választott orvosom, tehát előre nem tudom megbeszélni vele, akkor a szülés közben is dönthetek úgy hogy kérek valami érzéstelenítőt?
2011. jan. 26. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A kórháztól függ, ahol szülni fogsz! Kérdezz utána, hogy ott milyen fájdalomcsillapitási lehetőségek vannak. Ahol én szültem (Bp-MÁV kórház) ott nem kellett előre szólni. Amikor már elviselhetetlen volt a fájdalom, akkor kértem az epit és adták is minden gond nélkül!
2011. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképpen érdeklődd meg,hogy a te kórházadban milyen lehetőségek vannak! A mi kórházunkban pl nincs lehetőség semmilyen fájdalomcsillapítóra!
2011. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!