Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Választhatok-e kórházat, ahol...

Választhatok-e kórházat, ahol szülni szeretnék, vagy csak dokit magánrendeléssel?

Figyelt kérdés
15 hetes ikreket váró kismama vagyok. A városunkban nincs a szülészetnek koraszülött osztálya. Választhatok-e egy másik kórházat, ahol van, vagy csak dokit magánrendeléssel? A problémám az, ha korábban indul a szülés, akkor elvisznek egy 3. kórházba, ahova nem szívesen mennék, de ez van a megyénkben. A másik, amit választanék a szomszédos megye.
2010. márc. 14. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindenképp a felkészültebb kórházat választanám, és ott fogadnék egy orvost!

Jó egészséget Neked és a babáidnak!

2010. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott szülsz, ahol akarsz, és annál a dokinál, akinél akarsz, csak vele kell megbeszélni. Az ismerőseim nagy része Budapesten szült, nem itt, a helyi kórházban.
2010. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy először kórházat érdemes választani, s utána orvost. Mert ha a választott orvosod nem abban a kórházban dolgozik, ahol Te fogsz szülni, akkor esélytelen hogy Nála szülsz...

Nálunk itt helyben van egy nagyon jó hírű orvos, magánrendelése van itt, de egy másik város kórházában dolgozik. Én is hozzá akartam járni a terhesség elejétől, de mivel az a másik város messzebb van, így lemondtam arról a dokiról :(

De a helyi kórházban is találtam egy számomra szimpatikus, kedves, figyelmes és óvatosan dolgozó orvost, és nem bántam meg.

2010. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!