Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hivatalos uh a 19 majd a...

A hivatalos uh a 19 majd a 30. héten van. Beiktathatok 2 4d uh-t?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy a 16. héten elmegyek egy 4D-re, elsősorban megbizonyosodni arról, hogy minden rendben, illetve, hogy lássam őt. Ez nálunk 5000, adnak ajándékba egy képet. Majd elmennék a 24. héten egy babamozit készítettni. Szerintetek? Nem lesz túl sűrű?
2011. febr. 9. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz sürü.

nyugodtan mehetsz.

2011. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén lehet hogy kicsit sűrű lenne.Jobb ha "csak" a 24 hét UTÁN mész 4D-re mert jobban látszik a baba pofija.Én úgy emlékszem hogy 32 héten van UH sőt engem 36 héten is küldtek pedig nem volt semmi baj szerencsére.De lehet h 19 hónap alatt megváltozott
2011. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 28. és a 38. héten van uh. De mivel az uh nem sugárzás, nem árt a babának, nyugodtan mehetsz sűrűbben.
2011. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egy állandó beutalót, ami egy A/4-es lap, a körzeti kórház fejlécével, az orvos nevével és a kötelező ultrahangokkal. Ez alapján nekem a 19. és a 30. héten kell mennem. De még a 19. hét is messze van (13 hetes vagyok), nem hogy utána a 30. hét.
2011. febr. 9. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem minden hónapban 4D-s UH-val néz a doki, mert az van neki. (Normál terhesgondozási díjért.)

Tehát szerintem sem lesz sűrűn, ráadásul nekem a 16 hetes UH-n tök aranyosan látszódott a babám.

2011. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, most vagyok 16 hetes, szombaton 4D. Nem bírom kivárni a 19. hetet. És megyünk majd a 24. hét körül is.
2011. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 4D-n a 24 és 31 héten is, nagy élmény volt. Mivel genetikára is járnom kellett, sima UH-on is láttam 2 hetente. Valószínű nem árt és nem lesz sűrű, mert nekem sem nézték volna meg ennyiszer, ha ártana.
2011. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!