Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy néz ki terhes vagyok még...

Úgy néz ki terhes vagyok még nem voltam orvosnál, hétvégén hivatalos vagyok egy buliba és ha iszok egy kevés alkoholt azzal nagy bajt csinálok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet, bizonyosodj meg arról hogy babát vársz, és ha valóban terhes vagy ne igyál alkoholt, ne cigizz, a füstös cigis légkört is kerüld. Az embriónak az első hetekben fejlődnek ki a létfontosságú szervei, ekkor lehet a legnagyobb kárt tenni a fejlődésben. A 7 héten már dobog a kis szíve, vigyázz nagyon rá!!!!
2011. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már teszteltem egy pozitívat csak amég nem megyek orvoshoz nem akarom mondani senkinek persze a párom kívül. Nem dohányzom és nem füstös helyre megyek. Csak tudják hogy ha van ilyen alkalom ami elég ritka akkor egy keveset iszok és nem akarok magyarázkodni hogy miért nem. De akkor majd kitalálok valamit.
2011. febr. 17. 20:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne igyál alkoholt, és nem lesz baj! Ki lehet bírni...
2011. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, én azt mondtam az elején, hogy másnap vezetek, nem akarok inni...nem hitték ugyan el, de elfogadták:) vagy rakj magad elé egy poharat, amiben van valami, nem kell meginnod..:)

hajrá-hajrá

2011. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne igyál. Mondd, hogy most nincs kedved inni és kész.

A babád megér ennyit nem?

2011. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd kitalálok valamit!!
2011. febr. 17. 20:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Tok egyszeru mond azt, hogy gyogyszert szedsz, mert beteg vay es nem lehet inni ra.

2011. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy pohár sör, vagy max. 2 dl vörösbor nem fog ártani, sőt! Kifejezetten egészséges, a minőségi vörösbor jót tesz a vérképzésnek, ami terhesség idején nagyon fontos! Ha gondolod, kérsz egy pohár bort és azt nyalogatod. :) Gratulálok a babához és jó egészséget!
2011. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is komoly gyógyszerekre fogtam, mindenki elhitte. :)
2011. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A gyógyszer nagyon jó ötlet!


Egyáltalán ne igyál, mert az első hetek tényleg létfontosságúak. Külső, belső szervek, idegrendszer stb.

2011. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!