Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki a 12....

Van olyan kismama, aki a 12. hét után nem szed terhesvitamint, csak C-vitamint és Magne B6-ot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

13hetes vagyok és csak a magne B6-ot szedem!És nincs gond a babával,a doki szerint a korához képest jók az eredményei!


Jó baba várást!

2009. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Én már a terhesség elején megvettem a Gravidát a nőgyógyászom tanácsára, de 2 szemet tudtam bevenni, azt is kihánytam. Nem is szedtem egész végig semmit, kivéve az utolsó hetekben a Magne B-t, egyre kevesebbet persze. Első 2 babámnál még szoptatás alatt is szedtem vitamint, akkor a Maternát, de most a 3.-nál egyszerűen nem tudtam lenyelni, annyira rosszul lettem már a szagától is...
2009. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Szia.Én a 16hétig szedtem(akkor fogyott el),azota c-vitamint és magne b6-ot szedek.Időnként vettem hipp-natalt.34hetes km.
2009. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is elkezdtem szedni terhesvitamint, folymatosan hánytam, és pár nap után elájultam. Kiderült, hogy érzékeny vagyok egy összetevőre, sőt még magnéziumot sem szedhetek. De a baba szépen fejlődik, a vérképem tökéletes, tehát semmi hátrányunk nincs belőle, hogy nem szedjük. Nagyon odafigyelek az egészséges étkezésre, és minden rendben van.
2009. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Csak folsavat szedtem, vitamint semmit, aztán kb. a 23. héttől magnéziumot keményedés miatt. Teljesen rendben vagyunk.

Boldog babavárást.

2009. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

szia!

Én a terhességem alatt egyáltalán nem szedtem kismamavitamin, csak megneb6-ot és vasat. Teljesen egészésges kisfiam született 4040g és 53 cm-rel, és problémamentes volt a terhesség.

Ja és a hányinger miatt szedtem még gyömbért.

Jó babavárást!

2009. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Én sem szedtem terhességem alatt a magne b6-on kivül semmit,teljesen egészséges kisfiam született 3500gr.52cm-el.
2009. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem pont elég amit szedsz. Én nem szedek semmit, mert nem voltam jól a Gravidától, a folsavnak meg már nincs jelentőssége a 15. héten. A Magne B6 szedését meg nem értem, mármint, hogy az miért kell? Erre meg Te válaszolhatnál nekem :)

2009. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Gravidától én is nagyon rosszul voltam. A Magne B6-ot alhasi görcsök ellen szedem. Az orvos javasolta, mert a 6. hét körül és utána is eléggé fájt a hasam.A magnézium jó még a lábikra görcsökre is.Továbbá úgy tudom terhesség alatt megnövekszik a magnézium szükséglet.
2009. febr. 11. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Én a Plussz multivitaminos pezsgőtabit iszom.Az Elevitet szedtem a 12.-ik hétig.
2009. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!