Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlott-e a zöld tea, roobios...

Ajánlott-e a zöld tea, roobios tea fogyasztása terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan, én is ittam ezeket, és szép egészséges fiam született.
2008. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
ugyan olyan hatásuak mint a fekete tea.
2008. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Zöld teát nem szabag inni mert kimossa az ásványi anyagokat!!!
2008. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Szerintem nyugodtan lehet inni. Én is iszok zöldet is és gyümölcsöset is. Senki sem mondta, hogy nem szabad (orvos). Persze mértékkel, napi 2 csészénél nem iszom többet. Szerintem mindent lehet enni-inni amit az ember megkíván, csak mértékkel.

És még annyit, hogy hihetetlen miket írnak itt néhányan...ezt is tilos, azt is tilos,(az, hogy tilos zöld teát inni...hihetetlen, hogy ezt valaki elhiszi, meg ilyeneket, hogy jajjj mi történik ha kifestem a szemem, nem árthatok a babának???kiakasztó) szerintem nem kell ilyen drasztikusan felfogni, nem betegek vagyunk csak várandósak. Lényeg, mindent ésszel, mértékkel.

Jó babavárást!

2008. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
A zöld teát tényleg ne idd,mert az kimossa azokat az értékes ásványi anyagokat amire most neked és rajtad keresztül a babának szüksége van!!!!!!!Igyál fincsi gyümölgy teákat imkább.
2008. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
...jah az előttem szólóhoz meg csak annyit,hogy azért működik ez a qurva oldal,hogy az ember kérdezhessen ha arra van igénye!!!Aki nem bírja idegekkel,hogy egy kismami aggódik a csemetéje miatt és a legcsekélyebb mértékben sem akar neki rosszat SŐT! az húzzon a habokra...nah akkor ezt tisztáztuk:)Egy 26 hetes kimama.
2008. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem én irtam az előző kérdést de szerintem neked kellene elhúznod!!! Mivel itt senki nem orvos saját tapasztalatainkat mondjuk el és ez eltérő lehet! Ajánlom neked a nagyobb mennyiségű tes fogyasztását (akármilyet) hátha az megnyugtat!
2008. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Micsoda vitát váltott ki ez a kérdés. Nem gondoltam volna. Érdekelt a véleményetek, ezért nem kell hajba kapni:) Aki nem akarja, ne igya a teát:) Mindenkinek jó egészséget és köszönöm a válaszokat.
2008. febr. 7. 17:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én egy kismama párja vagyok!A teás vitához...Hihetetlen,ti NŐK!Nehogy hajba kapjatok!:-)Manapság már minden káros ha hihetünk a médiának!Belegondoltatok,hogy régen is volt tea,mamáink,nagymamáink idejében,még ultrahang sem volt,de mégis egeszséges babák születtek!Ja volt kolbi meg hagyma!:-)Én ajánlom nektek a fehér teát,mert azt senki nem írta és még nyugtatólag is hat!:-DÉn kóstoltam,isteni!Puszi nektek!11 hetes babó apukája
2008. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sZIA! éN MEGKÉRDEZTEM AZ ORVOSZ ÉS A VÉDŐNŐT IS. Azt mondák nyugodtan ihatom a zöldteát, mályvateát mert én még azt is iszom. Semmi bajom tőle csak a bél- és veseműködésem a helyén van. 22 hetes kismama
2008. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!