Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák! Tennétek fel a...

Duci kismamák! Tennétek fel a pocitokról képet? KB. Mikor kezdett el látszani a baba? Hány kg-ról indultatok, mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Én 170cm/ 88 kg-ról indultam és híztam 7kg-t.Most vagyok 6 hónapos.
2011. ápr. 6. 13:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Más tippelőst nem írtam.
2011. ápr. 7. 08:41
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra gondolt, hogy te bántottad meg a másik kérdésben a kérdezőt, csak megjegyezte, hogy tegnap volt egy ilyen kérdés és mennyire felháborította. Megjegyzem engem is. Azért mert valaki nem modell alkat még lehet szép és csinos, csak hozzáállás kérdése.
2011. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Jaj. Tényleg félre értettél. Nem rád gondoltam!!!!! Hanem tényleg a kérdésre, úgy egészében.

Azért mert én is kövér vagyok, és nagyon nehezen vettem rá magam egy ilyen tippelősre. Féltem , hogy lecikiznek a súlyom végett.

2011. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Tényleg félre olvastam:(.Elnézést.Úgy értettem a megbántották helyett hogy megbántottál.Engem is nagyon felháborított,hogy így írtak egy kismamának,holott ő is ugyanolyan értékű mint egy vékony kismama.Elég undorító dolognak tartom,ha valakit a súlyáról ítélnek meg.Ezt a kérdést azért tettem fel,mert kíváncsi voltam,kinek mekkora a poci,mennyire látszik,úgy hogy van rajtunk kis felesleg.Konkrétan egy válasz miatt,azt mondták nekem,hogy ne várjam,hogy nagyon látszon a baba mert van mi eltakarja...
2011. ápr. 7. 09:24
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha megmondjátok,hogy kell ide képet felrakni akkor rakok fel este én is, bár tényleg nincs olyan hasam:)
2011. ápr. 7. 09:26
 16/25 anonim ***** válasza:

Hát látod szerintem ezt én megcáfolom. Mert rajtam aztán tényleg van felesleg, és szerintem nekem kismama pocim van, hiába vagyok kövér. De nyugodtan írd meg ha más a véleményed.Ez annyira alkati dolog.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Egyébként ez az én tippelős kérdésem. Itt 16 hetes voltam, és már itt sem a felesleg dudorodott.

Hány hetes vagy? Hány kiló, ha nem vagyok indiszkrét.

2011. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ja bocsi dinnye vagyok látom a kérdésedben. Akkor fotó tőled???? :-)))))
2011. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát ha van a gépeden kép. Felmész a képfeltöltés.hu-ra. Csak rákattintasz a tallózásra, kikeresed a mappából. Rákattintasz arra a képre amit szeretnél feltölteni. Aztán alul rákattintasz a feltöltésre, és kiadja a linkeket, a képedhez. Azt kimásolod. Én a direkt linket szoktam használni. Ide beilleszted a linket és kész.
2011. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Megnéztem a képeiteket,abszolút csinosak vagytok!!!!És a pocitok is szép:)

9:28-as!Látszik a baba:)Gratulálok a kisfiúhoz,nekünk is az lesz.24 hetes vagyok,170cm/94,5kg.Este akkor mindenképp teszek fel képet.

2011. ápr. 7. 09:49
 20/25 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 7. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!