Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló történet? Többit lent!

Hasonló történet? Többit lent!

Figyelt kérdés
Most 22 hetes kismama vagyok!19 hetesen voltam a genetikai ultrahangon a kórházban!Ott megtalálta a 2 lábát,meg úgy feküdt,hogy csak az egyik kezét látta!Mondta,hogy minden rendben,de jöjjek vissza 2 hét múlva kontrollra,mert akkor már nagyobb a baba és többet lát!Tegnap voltam,mert mostanra kaptam időpontot a kórházba!Most bent voltam vagy 15 percig,pedig max 5 perc alatt elintézik az ultrahangot!Elkezdte nézni és megtalálta megint a 2 lábát meg 1 kezét!Elkezdte picit ütögetni a hasam vagy 3x,hogy forduljon a pici valamerre,de szegénykém nem akart szót fogadni és nem fordult!Utána nekem mondta,hogy forduljak jobbra majd balra!Mire ezt megcsináltam kicsit ideges lettem,mert nem szólt semmit,hogy mi a helyzet!Utána miközben vizsgált megkérdezte,hogy a 12 hetes uh-n megvolt-e mindene!Mondtam,hogy igen!Azt el kell mondanom,hogy az összes ultrahangot,meg vizsgálatot ő csinálta,meg magánrendelésre is hozzá járok régóta!Már lassan kéne tudnia a nevem is nemhogy a kórtörténetemet!Csalódtam benne ráadásul a frászt hozta rám ezzel!Mikor végzett a vizsgálattal én kérdeztem rá,hogy akkor most minden rendben és akkor ilyen vállat vonva mondta,hogy úgy néz ki!EZ AZ ORVOSTUDOMÁNY!Sírni tudtam volna mikor kijöttem!Ja meg mondta,hogy mennyek el 4d-re ott jobban látnak mindent!Én nem a nemét akartam tudni,hanem,hogy egészséges!Azóta sírok,agyalok,remegek!Ma bejelentkeztem 4d-re ahova jövőhét szombatra kaptam időpontot,de addig meghülyültem volna!Visszahívtam és elmondtam,hogy mi a helyzet és miért mennék babamozira,hogy a keze miatt és képzeljétek el,hogy holnapra előrehozta az időpontomat!VANNAK MÉG CSODÁK!Kicsit megnyugodtam,mert remegtem,meg keményedett a hasam ,de ki tudna nyugodt lenni ,pláne úgy,hogy pár házzal fentebb lakik egy család ahol minden rendben volt az anya terhességével,babával és mikor megszületett akkor látta a szülőágyon,hogy nincs meg az egyik keze a picinek!Ezért vagyok ideges!Bocsi,hogy hosszú lett,de így kerek a történet,hogy leírtam mindent!
2011. ápr. 15. 13:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólokhoz én is nagyon drukkolok neked,hogy minden rendben legyen a babáddal!
2011. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem a 22. héten derült ki, hogy baj van, most nem részletezem, mert hosszú, hogy mi volt a gond, de félő volt, hogy elhal a terhesség végén, vagy halva születik, stb...

Szerdán volt 3 hetes a makk egészséges kislányom. A terhességem végig tiszta para volt, hosszú kórházi bentlakás, de hála Istennek, nem lett baj.

Nálad sem lesz, ez egészen biztos!!!! Nem szabad a rosszat vonzani, csak a jót! Tudod, a vonzás hatalma.

Remélem, hamarosan csupa jó hírrel fogsz szolgálni nekünk!

Szorítok nagyon!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

SZIA

remélem minden rendben lesz veled

lehet hogy tényleg úgy feküdt hogy nem látta a kezét

bár amikor nekem volt az ultrahangom nemhogy a kezét megnézte még a pici ujjait is megszámolták megvolt mind

NE AGGÓDJ LEHET HOGY CSAK ÚGY FEKÜDT HOGY NEM LÁTTAD

EL SE HISZED MILYEN KIS FURCSÁK EZEK A BABÁK

SZÉGYENLŐSEK DUGDOSSÁK MAGUKAT

pl az én kislányom alig akarta megmutatni a kis suniját

nem tudtam hogy mi lesz.

2 hónapot vártam mire végre megmutatta magát

szóval ne aggódj

DE LÉGYSZIVES ÍRD MEG MI LETT AZ EREDMÉNY

JÓ???? !!!!!!!!!

2011. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

20 hetes km vagyok, és én is most voltam genetikai uh-n, egy szintén bunkó orvosnál(valami török)Önhibámon kívül késtem, ebédidőre értem oda, de vittem kávét nekik engesztelésül.Az én picúrom természetesen utálja az uh-ot, s teljesen összegömbölyödött, s nem mutatta se a nemét, se az arcát.Nekem annyit mondott a doki, hogy amit eddig látott, az rendben van, de két hét múlva menjek vissza.Az a baj ezekkel, ahová én is járok, mindegyik bunkó volt eddig (pedig a főnökük a fogadott orvosom)s már előre stresszelek, persze akkor a baba is.

Amikor másik kórházban hasi uh-n voltam, egy nagyon kedves, közlékeny orvos volt, s nem az ő dolga lett volna, de kérésemre megmutatta a babát, hogy minden rendben van, s ott láss csodát, picúrom nem durcizott az uh-os készülékre.Tehát nem csak a szülésnél számít az orvos, gondold meg a váltást, és ne stresszelj, mert az a babucinak nem jó!

2011. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

30hetesen Uh, tök szupi, látjuk a kicsit.

Na annyira nem volt az.

4orvos és 2szonográfus tárgyalta felettem, hogy méhen belüli retardáció... de azt sem mondták, hogy nyugi, vagy valami, csak dobálóztak felettem az értékekkel, meg, hogy nem jó, és baj van... És ha az Isz nőin is úgy vélik, meg beteg akkor...

Aztán az 5.tiszta ideg doki engem is lebaszarintva közölte, hogy az egész bagázs hülye, 2héttel kisebb a gyerekem, és nem 30hetes vagyok, csak 28, és itt a leletem, minden OKé, tűnés(addig fel sem tűnt, h 8hetes terhességi hétben csak 6hetes voltam, szülés után megnyúltak a ciklusaim, és egyik azt követő uhn sem senkinek, hogy 2héttel kisebb a manó)

Most lesz 3hónapos egészséges kicsilány.

2011. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nálam meg pont az volt a gond a 30. hétben még mindig nem látták hogy súlyos szivbeteg a babám, és voltak külső fejlődési rendellenességei, a placentám is rosszul működött, két hét múlva halva szültem meg. :(


Válts dokit! Szerintem is elbújt a pici keze, nem lesz semmi gond! Irj hamar, drukkolunk neked!!! :)

2011. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat!Sokszor egy jó szó többet ér,mint bármi!Köszönöm azt is,hogy ennyien elolvastátok és válaszoltatok rá!Sokat jelent!Megnyugodtam már és várom a holnapot!Persze,hogy megírom mi volt az ultrahangon amint hazaértünk!Gyöngyösre megyünk az ultrahang laboratóriumba!Már várom!Addig is köszönöm,hogy velem éreztek és velem vagytok!
2011. ápr. 15. 17:08
 18/24 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem, miért a dokival van bajotok, pedig nem vagyok egészségügyes...

Még a kérdező is írta, hogy dupla annyi ideig vizsgálta, mint mást, és fordítgatta, próbálkozott stb. Arról a doki nem tehet, hogy nem lehetett a babát kimozdítani. Én dolgoztam ügyfélszolgálaton, ahová 1-1,5 havonta visszajártak az emberek, mégsem tudtam mindig mindenkinek a nevét, baját, előzményeit. Az ember agya nem képtalan, még akkor sem, ha megfizetik:P. A baj az lenne, ha nem látja a baba kezét, de nem is foglalkozik vele, és nem figyelmeztet, hogy menje el !D-re. Szerintem

Én amúgy nem hiszem, hogy baj lenne, biztos csak bele van furakodva azzal az oldalával a lapénybe;).

2011. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi újság? Voltatok UH-n? Minden rendben?

Brigi

2011. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én is Gyöngyösön fogok szülni:-)Kérlek írd meg, mi lett a laboratóriumban az eredmény, és hogy megéri-e odamenni?

Egyébként én már odáig fajultam, hogy nasit viszek a vizsgálóknak, hátha akkor nem kell bőgnöm amikor kiengednek.

2011. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!