Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló történet? Többit lent!

Hasonló történet? Többit lent!

Figyelt kérdés
Most 22 hetes kismama vagyok!19 hetesen voltam a genetikai ultrahangon a kórházban!Ott megtalálta a 2 lábát,meg úgy feküdt,hogy csak az egyik kezét látta!Mondta,hogy minden rendben,de jöjjek vissza 2 hét múlva kontrollra,mert akkor már nagyobb a baba és többet lát!Tegnap voltam,mert mostanra kaptam időpontot a kórházba!Most bent voltam vagy 15 percig,pedig max 5 perc alatt elintézik az ultrahangot!Elkezdte nézni és megtalálta megint a 2 lábát meg 1 kezét!Elkezdte picit ütögetni a hasam vagy 3x,hogy forduljon a pici valamerre,de szegénykém nem akart szót fogadni és nem fordult!Utána nekem mondta,hogy forduljak jobbra majd balra!Mire ezt megcsináltam kicsit ideges lettem,mert nem szólt semmit,hogy mi a helyzet!Utána miközben vizsgált megkérdezte,hogy a 12 hetes uh-n megvolt-e mindene!Mondtam,hogy igen!Azt el kell mondanom,hogy az összes ultrahangot,meg vizsgálatot ő csinálta,meg magánrendelésre is hozzá járok régóta!Már lassan kéne tudnia a nevem is nemhogy a kórtörténetemet!Csalódtam benne ráadásul a frászt hozta rám ezzel!Mikor végzett a vizsgálattal én kérdeztem rá,hogy akkor most minden rendben és akkor ilyen vállat vonva mondta,hogy úgy néz ki!EZ AZ ORVOSTUDOMÁNY!Sírni tudtam volna mikor kijöttem!Ja meg mondta,hogy mennyek el 4d-re ott jobban látnak mindent!Én nem a nemét akartam tudni,hanem,hogy egészséges!Azóta sírok,agyalok,remegek!Ma bejelentkeztem 4d-re ahova jövőhét szombatra kaptam időpontot,de addig meghülyültem volna!Visszahívtam és elmondtam,hogy mi a helyzet és miért mennék babamozira,hogy a keze miatt és képzeljétek el,hogy holnapra előrehozta az időpontomat!VANNAK MÉG CSODÁK!Kicsit megnyugodtam,mert remegtem,meg keményedett a hasam ,de ki tudna nyugodt lenni ,pláne úgy,hogy pár házzal fentebb lakik egy család ahol minden rendben volt az anya terhességével,babával és mikor megszületett akkor látta a szülőágyon,hogy nincs meg az egyik keze a picinek!Ezért vagyok ideges!Bocsi,hogy hosszú lett,de így kerek a történet,hogy leírtam mindent!
2011. ápr. 15. 13:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Voltunk a 4d-n és minden rendben van!Megvan mindene kezei,lábai,mindene!Nagyon cseles babám van,mert ahogy elkezdett ultrahangozni,rögtön az arca elé rakta mind a kettő kezét,hogy jól lássam megvan mindene!A 30 perc alatt végig az arca előtt volt a keze el sem vette onnan,de hát pont arra voltunk kíváncsiak!Tudom,hogy cselesek meg elbújnak,de úgy gondolom jobb félni,mint megijedni,mert hát én vagyok felelős a babámért!Ez az én véleményem!Köszönöm,hogy izgultatok értem!Amúgy egyből megmondta az ultrahangos néni,hogy KISLÁNYOM lesz,ezt is megmutatta!Amúgy megéri elmenni,mert tetőtől talpig megnéz mindent!Nagyon aranyos,kedves nő!Megnézte a szívét,köldökzsinór ereit,veséit,tüdőt,bordákat,koponyát,placenta helyzetét,magzatvíz mennyiségét,súlyát,combcsont méretét,haskörfogatot,szívhangot hallgattunk,még azt is megmérte mekkora a talpa a pici lányunknak!Neki most 4 cm-es a talpacskája!Mindent elmagyaráz,tanácsot ad,2d-ben is megnézte,meg 4d-ben is mikor,hogy volt a jobb,mert megint aludt a picink és nem lehetett felébreszteni,hogy forduljon és mutasson többet!A férjem és anyósom is bent lehetett az ultrahangon!Én csak ajánlani tudom,én is elmennék majd olyan 28 hetesen!Köszönöm az együttérzést és a biztató szavakat!
2011. ápr. 17. 18:46
 22/24 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 14:04 vagyok! Nagyon nagyon örülök, hogy minden rendben és megnyugodtál!!!! Már annyira vártam, hogy írjál! Én is megnyugodtam:o) Mostmár boldog és gondtalan babavárást Neked!!!!
2011. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Örülök a jó híreknek!

Minden jót nektek!!!

2011. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok ismét.

Most olvastam... Szuper!!! :)

Sok szépet és egészséget Nektek! Meg rendes dokikat is!

9,5 hós kislány anyukája

2011. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!