Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés terhesnek lenni?

Barbara2012 kérdése:

Milyen érzés terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos a munka nem engedi hogy most legyen babánk, mert 1évet még dolgoznom kell. De már nagyon szeretném érezni hogy milyen amikor nö hasam, és hogy megfogjam majd azt a csöpséget.
2011. máj. 7. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a legvarázslatosabb dolog ami létezik ezen a világon4 Mindent egyszerre élsz meg: boldogságot, izgalmat, örömteli várakozást, félelmet, fizikai terheket, büszkeséget...!!!

A legjobb dolog nőnek lenni és ekkor éreztem a leginkább annak magam!

Büszke vagyok rá hogy szülhetek!!!


Én a 18. hétig nagyon szenvedtem a sok rosszulléttől, aztán madarat lehetett velem fogatni! A szüléstől soha nem féltem, mindig arra gondoltam, hogy az ,,csak" egy pár óra aztán a kezembe vehetem az életem értelmét!

Nagyon várom, hogy megint pocakos lehessek, viszont most méginkább vigyázni fogok magunkra és még szigorubban fogok eljárni a dolgaimban. Ugyanis idő előtti burokrepedés miatt 37 és fél hetesen szültem meg és szeretném végig vinni, ha újra sor kerülhet rá!!!


Sok sikert kívánok neked és hidd el hamar elrepül ez az 1 év és megélheted te is a csodát!!!

2011. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21.50nek es a kerdezonek.en meg csak a 4.hetben vagyok nemred derult ki es meg hihetetlen a gondolat es maga az erzes is.inkabb emelyegtem,kivanok dolgokat is .azt hiszem akkor sem fogom elhinni ha mar a karomban lesz.nekunk az elso ,elso probalkozasra,30 ak vagyunk mindketten.21.50nek mar latszik?hogy erzed magad?
2011. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is remélem h hamar elrepül ez az 1év. Köszönöm a válaszokat. Nagyon élvezetes volt olvasni öket. Sok boldogságot és örömet kivánom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 13. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!